اخبار مرتبط

مدیر عامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در این مراسم گفت: خانواده مرحوم عباسپور 10 مدال این قهرمان شامل مدال ‌های جهانی و آسیایی و چهار کاپ قهرمانی جهان را به موزه آستان قدس رضوی هدیه کردند.
سید علی اکبر هاشمی جواهری اظهار داشت: بیت ‌الله عباسپور از قهرمانان معروف رشته بدنسازی و پرورش اندام بود که به علت ابتلا به بیماری شهریور 1394 در 35 سالگی درگذشت.
وی افزود: قهرمانی در مسابقات جهانی هند در سال 2003، مسابقات جهانی چین در سال 2005، رقابت ‌های جهانی کره جنوبی در سال 2007 و مسابقات جهانی بحرین در سال 2008 و کسب چهار عنوان قهرمانی آسیا در سال‌های 2007 تا 2010 بخشی از افتخارات این ورزشکار فقید است.
وی گفت: 'جواد محجوب' ملی پوش مشهدی در رشته جودو نیز مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا، طلای کاپ آزاد اروپا و مدال نقره گرندپری ترکیه را به موزه حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) اهدا کرد.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور نیز در این مراسم گفت: زمانی که مرحوم عباسپور در قید حیات بود، آرزو داشت مدال های خود را به حرم مطهر رضوی تقدیم کند.
ناصر پورعلی ‌فرد اظهار داشت: ایران مهد پرورش شیرانی همچون عباسپور و محجوب است، جواد محجوب که از طلای خود گذشت و در مقابل رژیم صهیونسیتی به ‌خاطر نظام و انقلاب اسلامی مسابقه نداد، افتخار پیدا می کند و توفیق اهدای مدال های خود را به حرم مطهر رضوی می یابد.
وی همچنین از افتتاح موزه تربیت بدنی در استادیوم ورزشی امام رضا (ع) همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: این موزه آماده پذیرش افتخارات ورزشی ورزشکاران و تصاویر پیروزی آنان است.
7489 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.