اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، علی رستمی روز پنجشنبه در نشست صمیمی با شماری از فعالان سیاسی اصلاح طلب و حامیان دولت بر لزوم فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی در جهت رشد و توسعه شهرستان تاکید کرد و افزود: در شرایطی که دشمنان با اعمال فشار و تحریم های جدید قصد ضربه زدن به نظام را دارند، باید با وحدت و همدلی و افزایش بصیرت سیاسی ، در برابر این توطئه بدخواهان مقاومت و ایستادگی کرد.
وی اظهار داشت: وحدت احزاب و تشکل های سیاسی با گرایش های مختلف در توسعه و رشد بیش از پیش شهرستان نقش اساسی دارد چرا که نشاط سیاسی ابزار توسعه دموکراسی در جامعه است.
وی با بیان اینکه در فعالیت احزاب و تشکل های سیاسی یکی از راهکارها و ابزارهای مهم ، برقراری ارتباط میان مردم و حاکمیت است گفت: نتیجه ملموس و تاثیرگذار این فعالیت ها افزایش مشارکت مردم در توسعه و پیشرفت کشور و افزایش امید در جامعه است که امروز نیاز داریم از این ظرفیت سیاسی با همدلی و همگرایی در جهت رشد و توسعه استفاده کنیم.
فرماندار ویژه تربت حیدریه با تاکید بر حل مشکلات کشور از طریق گفت و گو با احزاب و گروههای سیاسی مختلف افزود: گفتمان محوری باید جایگزین خشونت و تندروی شود که در صورت تحقق این مهم شاهد موفقیت در بخش های مختلف خواهیم بود.
رستمی بیان کرد: دیدگاه های مختلف باید ارایه شود و برای حل مشکلات باید فضای گفت و گو و تعامل میان احزاب ، گروه ها و جریان های سیاسی ایجاد شود تا بتوان به اهداف مورد نظر در بخش های مختلف دست یافت.
وی، نقد سازنده را در رفع مشکلات کشور و بهبود شرایط بسیار مهم توصیف کرد و گفت: آماده شنیدن نقد منصفانه از فعالان سیاسی و مدنی هستم و اعتقاد دارم نقد منصفانه در بهبود شرایط و رفع مشکلات نقش سازنده دارد.
فرماندار تربت حیدریه افزود: اگر فعالیت احزاب و گروه های سیاسی نظام مند و قاعده مند باشد و احزاب در چارچوب اساسنامه خود گام بردارند، منجر به پویایی و نشاط سیاسی جامعه خواهند شد.
رستمی اظهار داشت: احزاب و گروههای سیاسی با وحدت و همدلی، برنامه ریزی منسجم و اصولی، پرهیز از هرگونه خودخواهی و افراطی گری با رعایت موازین اخلاقی می توانند در توسعه کشور نقش اساسی ایفا کنند.
وی گفت: تعامل با گروه های سیاسی لازمه پیشرفت است و تلاش می شود در تصمیم گیری های مختلف از نخبگان و گروه های سیاسی مشورت های لازم گرفته شود تا بتوان با همکاری و همدلی ، راه را برای توسعه شهرستان هموار نمود.
شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.
7079/ 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.