اخبار مرتبط

زهرا مبشری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالیت سامانه بارشی که از عصر دیروز به خراسان رضوی وارد شده است تا روز دوشنبه هفته آینده ادامه دارد و این بارشها همراه با کاهش دما و رعد و برق به ویژه در نواحی جنوبی استان پیش بینی شده است.
وی اظهار داشت: با افت دما که از امروز در مناطق مختلف خراسان رضوی رخ خواهد داد برای امشب بارش برف به ویژه در جاده ها و نواحی کوهستانی و مرتفع این استان پیش بینی شده است.
وی گفت: بیشترین بارش طی این مدت در نیمه شمالی و جنوب غربی استان خراسان رضوی رخ خواهد داد.
مبشری افزود: برای امروز وزش باد به نسبت شدید در نواحی مختلف خراسان رضوی و همچنین برای روزهای آتی تشکیل مه و کاهش دید به ویژه در جاده های سردسیر و کوهستانی استان پیش بینی شده است.
وی با اشاره به افت دما در خراسان رضوی بر اثر وقوع بارشها اظهار داشت: از امروز میانگین دما در مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی به تدریج کاهش می یابد و تا روزهای میانی هفته آینده کاهش هفت تا 9 درجه ای دمای هوا را شاهد خواهیم بود.
وی بیشینه دمای مشهد طی 24 ساعت گذشته را 22 درجه عنوان کرد و گفت: مشهد طی این مدت گرمترین شهر خراسان رضوی گزارش شده است که از امروز بیشینه دمای هوا در این شهر به تدریج کاهش یافته و در روزهای میانی هفته آینده به 11 درجه می رسد.
مبشری افزود: قوچان با کمینه دمای یک درجه سلسیوس و مشهد با بیشینه دمای 22 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
3027 / 6053
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.