اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، یک مستند ساز جوان در این مراسم در باره آثار تولیدی خود سخنرانی کوتاهی ارائه کرد.
حسین شمقدری سازنده مستند 'انقلاب جنسی 1' با تاکید بر اهمیت ازدواج به هنگام در دین اسلام گفت: در بخش‌ ‌های انتهایی این فیلم مستند مسأله ازدواج موقت مطرح می شود تا نشان دهد اسلام برای پر کردن فاصله احساس نیاز جنسی تا فراهم شدن شرایط ازدواج دایم حرفی برای گفتن دارد.
وی افزود: در این مستند می خواستیم نشان دهیم که نگاه اسلام نگاه افراطی ضد ارضای به موقع نیاز جنسی نیست.
وی اظهار داشت: ارائه راهکار مشخص در فیلم مستند صحیح نیست و فیلمساز مستند باید یک شمای کلی از حل مساله را بگوید و تنها نشانه ‌هایی از راهکار را نشان دهد.
سازنده مستند سه گانه 'میراث آلبرتا' گفت: در این مستند سه گانه به مساله مهاجرت مغزها از دانشگاههای ایران پرداخته شده است.
شمقدری افزود: مستند 'میراث آلبرتا ۱' رویکرد منفی نسبت به مهاجرت داشت و 'میراث آلبرتا ۲' به مقطع دانشگاهی مهاجران می پرداخت اما در مستند 'میراث آلبرتا 3 'وارد جزئیات کار و زندگی مهاجران شدیم و درباره مکانی که مهاجران در آن استخدام می شوند و شرایط کاری آنان و همچنین ازدواج و وضعیت فرزندان آنها سخن به میان آمده و اینکه برخی از این مهاجران بعد از ۱۰ سال زندگی به کجا می رسند.
اجرای برنامه صندلی داغ با حضور پروفسور مجید میرزا وزیری استاد علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد و مبدع شهر ریاضی از دیگر برنامه های این مراسم شاد و جذاب بود.
در این مراسم 'پویا بیاتی' خواننده جوان کشور نیز به اجرای موسیقی پرداخت.
این مراسم با استقبال گسترده دانشجویان مواجه شد به گونه ای که سالن مجتمع ورزشی 22 بهمن دانشگاه فردوسی مشهد گنجایش پذیرش دانشجویان را نداشت و تعدادی از آنها موفق به حضور در این سالن نشدند.
1922 / 6053
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.