اخبار مرتبط

* روزنامه شهرآرا:
'برخورد اول از نوع ارزی' تیتر نخست شماره امروز شهرآرا است. کالبد شکافی سلامت پدیده، تب آیفون و تعادل میان حقوق و تکالیف در منشور حقوق شهروندان برخی دیگر از عناوین صفحه نخست این روزنامه هستند. عکس نخست شهرآرا نیز با عنوان 'پاتوق محله، محفل محرم' به تصویری از یک ایستگاه کوچک عزاداری عشاق الحسین(ع) است.

* روزنامه قدس:
این روزنامه عنوان ' قدرت نرم آمریکا در جهان رو به زوال است' را در تیتر نخست خود چاپ کرد. صادرات کالاهای اساسی از همه مرزها ممنوع شد، مسکن گرفتار رکود تورمی و مجلس خبرگان برای معیشت مردم باید وارد صحنه شود دیگر عناوینی است که در صفحه نخست این روزنامه دیده می شوند. عکس نخست قدس نیز با عنوان 'سربازان امام(ع) در گهواره' تصویری از برپایی بزرگترین محفل شیرخوارگان حسینی در حرم مطهر رضوی است.

* ویژه نامه استانی روزنامه قدس:
این ویژه نامه عنوان 'طرح سئوال از وزیر بهداشت برای ساخت برج سپید' را در تیتر نخست خود منتشر کرد. عکس نخست این ویژه نامه هم تصویری از عیادت تولیت آستان قدس رضوی از طلبه مجروح مشهدی است که چند روز قبل با ضربات چاقوی یک فرد ناشناس مجروح شد.

* روزنامه خراسان:
این روزنامه عنوان 'ضرب الاجل برای خداحافظی با مدیران بازنشسته' را برای تیتر نخست خود انتخاب کرد. صدای جنگ در ادلب، روایت بی پرده مجله تایم از اقتصاد آمریکا و اروپا به دنبال تاسیس نهاد مالی برای رابطه با ایران برخی دیگر از عناوین صفحه نخست روزنامه خراسان هستند. عکس نخست خراسان هم تصویری از برپایی همایش شیرخوارگان حسینی در حرم امام رضا(ع) و با عنوان 'نذر شیرخواره کربلا' است.

* ویژه نامه خراسان رضوی:
این ویژه نامه عنوان 'رفع توقیف خودروهای لیزینگی بدون پرداخت بدهی' را در تیتر نخست خود چاپ کرد. عکس نخست ویژه نامه خراسان رضوی هم به تبعیت از روزنامه خراسان تصویری از همایش شیرخوارگان حسینی در حرم مطهر رضوی است.
7507/1858
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.