اخبار مرتبط

علی اصغر اصغری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرآورده های نفتی مصرف شده در این مدت شامل انواع بنزین، نفت گاز، نفت کوره، نفت سفید و گاز مایع می باشد.
وی با بیان اینکه طی مدت مزبور 727 میلیون و 801 هزار لیتر بنزین بدون سرب در این منطقه مصرف شده است اظهار داشت: این مقدار نسبت به مدت مشابه پارسال 9 درصد افزایش داشته است.
وی گفت: از مقدار مزبور 369 میلیون و 386 هزار لیتر بنزین یورو چهار بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال 100 درصد افزایش داشته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی افزود: در مدت یاد شده 22 میلیون و 739 هزار لیتر بنزین سوپر در این منطقه مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 31 درصد افزایش داشته است.
وی در زمینه مصرف نفت گاز هم اظهار داشت: از این فرآورده نفتی، علاوه بر بخش حمل و نقل در بخشهای صنعت، کشاورزی و نیروگاهها نیز استفاده می شود که در پنج ماه اول امسال 568 میلیون و 664هزار لیتر نفت گاز در این منطقه مصرف شده که 168 میلیون و 877 هزار لیتر از این مقدار یورو چهار بوده است.
وی با بیان اینکه مصرف سوخت سی.ان.جی هم در این مدت بیش از 248 میلیون مترمکعب بوده است گفت: این مقدار هم نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد افزایش داشته است.
شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خراسان رضوی، شهرستانهای مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش دارد.
7507 / 6053
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.