اخبار مرتبط

محمد اکبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 10 شرکت کننده جمعه 19 مرداد ماه در مسابقات موتورسواری کراس 125 سی سی پیست چند منظوره امیرآباد بیرجند به رقابت پرداختند.
وی هدف از برگزاری این مسابقه را فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی و تجهیزات استاندارد عنوان کرد و افزود: برگزاری این قبیل برنامه های مهیج موجب می شود جوانان علاقه مند به حرکات نمایشی به جای حرکات پر خطر در خیابان با شرکت در این مسابقه تخلیه انرژی شوند.
رئیس هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی بیرجند با بیان اینکه سه نفر برگزیده در این دوره از مسابقات به مرحله کشوری راه می یابند گفت: هفت داور نیز شرکت کنندگان را از 2 ملاک سرعت و زمان ارزیابی کردند.
وی یادآور شد: چهار نفر از قهرمانان کشوری مسابقات موتورسواری نیز حضور داشتند و تلاش شد از راهنمایی و آموزش آنها استفاده شود.
اکبری با اشاره به فعالیت 2 پیست موتور سواری در بیرجند اظهار داشت: فاز یک پیست موتور گراس نیز کنار دهکده المپیک راه اندازی شده و امید است تا یک ماه آینده فاز 2 و سه نیز آغاز به کار کند.
وی افزود: مسابقات اتومبیلرانی آقایان و موتور لیفت سنگین نیز از برنامه های آینده این هیات است که تا پایان شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.
9893 * 6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.