اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمد بشیری زاده روز سه شنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان درمیان افزود: این اعتبارات برای تکمیل و اجرای 177 طرح فرهنگی و هنری، عمرانی، خدماتی، آموزشی، کشاورزی، زیربنایی و ورزشی در 23 فصل و 54 برنامه هزینه می شود.
وی بیان کرد: امسال بیشترین اعتبار شهرستان در بخش های حمل و نقل و راه سازی، آبرسانی پایدار به روستاها و توسعه زیرساخت های شهری، روستایی و عشایری هزینه می شود.
وی گفت: طرح های نیمه تمام که از پیشرفت فیزیکی بالاتری برخودارند در اولویت کاری کمیته برنامه ریزی شهرستان برای جذب اعتبار قرار گرفته است.
فرماندار درمیان از مسئولان دستگاه های اجرایی خواست در تعریف طرح ها اولویت ها را در نظر گرفته و در هزینه کرد اعتبارات با مدیریت صحیح بهترین عملکرد را داشته باشند.
وی افزود: مسئولان با نظارت بر طرح های عمرانی تلاش کنند کمترین هدررفت منابع را در اجرای طرح ها داشته باشند.
بشیری زاده گفت: در مجموع سال گذشته 12 میلیارد و 850 میلیون تومان اعتبار برای اجرا و تکمیل 177 طرح عمرانی در شهرستان هزینه شد.
شهرستان درمیان با 57 هزار نفر جمعیت و پنج هزار و 797 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان قاینات از جنوب به شهرستان سربیشه و از غرب به شهرستان بیرجند و شرق به طول 70 کیلومتر با افغانستان مرز مشترک دارد.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105 کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
7556*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.