اخبار مرتبط

علی اسماعیلی روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی که به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی برگزار شد افزود: نباید بگذاریم امید در جامعه از بین برود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی وی تصریح کرد: اگر روابط عمومی ها نقش خود را در خصوص انعکاس خدمات و اقدامات دولت و نیز مسائل و مشکلات مردم به خوبی و به درستی انجام دهند از بسیاری شایعات که زمینه های نارضایتی مردم را فراهم می کند کاسته خواهد شد و این ظرفیتی است بزرگ که باید بیش از پیش مورد استفاده قرار گیرد.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان خراسان جنوبی به قانون آزاد دسترسی آزاد به اطلاعات اشاره کرد و گفت: همه مدیران ملزم به اجرای این قانون هستند چرا که دانستن حق مردم است.
وی ادامه داد: روابط عمومی ها آیینه تمام نمای رفتارهای سازمانی دستگاه ها و مدیران دستگاه های اجرایی هستند.
اسماعیلی به نقش مهم روابط عمومی ها در دنیای امروز اشاره کرد و گفت: امروز رویای دهکده جهانی تحقق یافته و به واقعیت تبدیل شده است.
وی با اشاره به وظیفه سخت و خطیر روابط عمومی ها بیان کرد: داشتن سعه صدر، حلم و بردباری از اولین ویژگی های اخلاقی است که روابط عمومی ها باید متخلق به آن باشند.
معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: نگاه مسئولان استانی به روابط عمومی ها نگاه اعتقادی است چرا که اعتقاد راسخ داریم روابط عمومی ها می توانند در بخش های مختلف به ایفای نقش و وظیفه بپردازند و در انعکاس خدمات و اقدامات دولت نقش بسیار مهمی ایفا نمایند.
وی دانستن را حق مسلم مردم دانست و تصریح کرد: روابط عمومی ها در تنویر افکار عمومی و خدمات و تلاش هایی که از سوی کارگزاران نظام صورت می گیرد نقش مهمی بر عهده دارند.
اسماعیلی با بیان اینکه مدیران باید با تمام وجود به نقش اطلاع رسانی و روابط عمومی اعتقاد داشته باشند ادامه داد: امسال نحوه تعامل مدیران با روابط عمومی و واحد اطلاع رسانی در دستگاه ها از جمله ملاک های ارزیابی مدیران خواهد بود.
وی ضمن تاکید بر تشکیل تشکل یا انجمنی متشکل از مدیران روابط عمومی و پیشکسوتان این عرصه گفت: باید از تجربیات ارزشمند افرادی که عمر خود را صرف این مهم کرده اند به نحو مطلوب استفاده شود.
بنابراین گزارش آیین بزرگداشت هفته روابط عمومی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی، مدیرکل روابط عمومی استانداری و جمعی از مدیران استانی و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در محل هتل بزرگ کوهستان بیرجند برگزار شد.
همچنین در جهت اجرایی شدن رهنمودهای استاندار خراسان جنوبی در خصوص اهتمام به ورزش های همگانی، همایش پیاده روی ویژه مدیران و کارکنان روابط عمومی های استان، جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان، تجلیل از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی در استان، جشن ویژه روز روابط عمومی و مسابقه دارت ویژه این هفته از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار شد.
این همایش با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و در راستای ترویج فرهنگ ورزش همگانی و تقوتت نشاط اجتماعی به انجام رسید و شهرداری بیرجند، اداره کل کتابخانه های عمومی استان، نیروی انتظامی، پلیس راهور، هلال احمر و مجموعه هتل بزرگ کوهستان نیز همکاری و مساعدت لازم را داشتند.
3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.