اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی روز سه شنبه در مراسم چهلمین روز شهید مرتضی بصیری پور نخستین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی افزود: آسیب رساندن به تفکر ملت انقلابی ایران، توطئه انگلیسی و استکباری است و باید مراقب رفتار کفار بوده و جریان دشمن شناسی را در جامعه پررنگ کنیم.
وی اظهار کرد: آنچه امروز انقلاب اسلامی را تهدید می‌کند، جریانی است که تعمد دارد حرف ‌های رهبری بر زمین بماند و باید اتحاد بین مسئولان و مردم تحکیم شود.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی با بیان اینکه خطرها جدی است گفت: در منابع کمتر دشمن شناسی داریم و هرچه جریان دشمن را شفاف ‌تر کنیم، بهتر است.
وی جریان نفاق را دشمن مردم دانست و اظهار کرد: باید مراقبت شود تا فریب کفار را نخوریم و امروز اطاعت مطلق از رهبر الهی بر ما واجب است.
وی گفت: هر کسی که زاویه و اختلاف با ولایت داشت یا غافل است که باید امر به معروف و نهی از منکر شود و اگر آگاه است و در جریان ولایت قرار ندارد نباید اجازه داد مردم را به غفلت بیندازد.
حجت الاسلام رحیم آبادی در بخش دیگری از سخنانش گفت: دغدغه همه انسان‌های مومن این است که چطور وارد ماه میهمانی خدا شوند و بین صدها عمل، چیزی که تجربه عقل آن را تأیید می‌کند این است که اگر مردم هر عصر توجه خود را به ولی خدا عمیق کنند به موفقیت و اوج می‌ رسند.
وی افزود: ماه مبارک رمضان اگر باب‌الله و ولی‌الله در آن نباشد، ضیافت‌ الله نیست و این تنها اگر باشد خطایی بزرگ است که پاسخ نمی‌دهد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان جنوبی اظهار کرد: امام عصر (عج) امام حاضر و غصه ‌داری است که تنها بوده و به همین دلیل بیش از هزار و 180 سال غایب است.
وی گفت: هدف امام زمان این است که با درک اسلام آن را به اوج برسانیم و از این عشق واقعی همه جهان سیراب شود.
وی تصریح کرد: دشمن اصلی انسان درون اوست و اگر هدایت الهی نباشد هیچ کدام از انسان‌ها سالم نمی مانند.
7559*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.