اخبار مرتبط

کاظم ایمان طلب روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: این جشنواره به مدت دو روز در محل مجتمع فرهنگی هنری فردوس ادامه دارد.
وی افزود: در نخستین روز چهارمین جشنواره فیلم، فیلمنامه و عکس خراسان جنوبی، پس از پذیرش هنرمندانی که آثارشان به جشنواره راه یافته بود، ١٢ فیلم نیز اکران شد.
وی اضافه کرد: علاوه بر اکران فیلم، نمایشگاه آثار عکاسی پذیرفته شده در جشنواره و موزه سینما و پخش همزمان فیلم با دستگاه آپارات سیار سینما قدس در محل مجتمع فرهنگی هنری ایجاد شده است.
ایمان طلب یادآور شد: همچنین فیلم های غوغای محرم، سمفونی١٠، انعکاس، زندگی قاسم از فردوس و ترک، رهایی غزل، باغچه خشک خانه ما سبز است، سارو، اچ، یک روز خاص و وجدان از بیرجند و فیلم کفش های واکس خورده از سربیشه اکران شد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.
وی خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه جشنواره نیز امروز ساعت ٢٠ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و سایر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار و همچنین موزه سینما و نمایشگاه عکس نیز افتتاح می شود.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فردوس گفت: احسان عبدی پور، مهدی روشن روان و سید مهرداد عمرانی داوران بخش فیلم جشنواره نیز در این شهرستان حضور دارند.
وی افزود: از دیگر برنامه های امروز جشنواره، علاوه بر اکران ١٢ فیلم دیگر در نوبت عصر، کارگاه عکاسی از محله سردشت فردوس می باشد که محله ای قدیمی از آثار باستانی بجامانده از فردوس قدیم است.
9865* 6054* خبرنگار - اعظم جمالی* انتشار - مریم پنجابی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.