اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری خوسف، محمد شفیعی به مناسبت هفته معلم در دیدار با تعدادی از فرهنگیان از تلاش های معلمان در تعلیم و تربیت آینده سازان جامعه قدردانی کرد.
وی به همین مناسبت به اتفاق امام جمعه ،معاون فرمانداری و تعدادی از مسئولان شهرستان با حضور در چند مدرسه خوسف از معلمان و مدیران واحدهای آموزشی تجلیل و قدردانی کرد.
شفیعی در جمع معلمان هنرستان شبانه روزی کار و دانش اندیشه خوسف تاکید کرد: کار و تلاش معلمان با هیچ چیزی قابل مقایسه و قابل قدردانی نیست .
وی پس از شنیدن درخواست های مدیران و معلمان این واحد آموزشی با اشاره به اختیار شورای آموزش و پرورش شهرشتان افزود: برای رفع بخشی از مشکلات آموزشی مدارس شهرستان در شورای تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.
وی همچنین به مناسبت هفته معلم در دبیرستان دخترانه کوثر، دبیرستان پسرانه سردار شهید محمد قهرمان، دبیرستان دخترانه برکت، دبیرستان پسرانه انقلاب، دبیرستان شبانه روزی علامه امینی، دبیرستان شبانه روزی مصطفی خمینی(ره)، دبیرستان دخترانه ارشاد، دبیرستان شبانه روزی حضرت زینب (س) و دبیرستان دخترانه هدف حضور یافت و از خانم نصرالهی از معلمان دبیرستان حضرت زینب(س) عیادت کرد.
2047* دریافت و انتشار* عباسقلی اشکورجیری

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.