اخبار مرتبط

سرهنگ محمدباقر توفیقی نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: باتوجه به بازگشت مسافران از سفرهای نوروزی همچنین تعطیلات پایان هفته شاهد افزایش حجم قابل ملاحظه ای از تردد در محورهای مواصلاتی استان از امروز تا فرداشب خواهیم بود.
وی بیان کرد: از نظر جوی هوای اغلب محورهای استان ابری و نیمه ابری جاده ها خشک گزارش شده فقط محور طبس بارش خفیف و پراکنده باران را داریم و سطح جاده لغزنده است.
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی اظهار داشت: ضمن اینکه در برخی محورها به صورت پراکنده شاهد نزولات آسمانی و جوی ناپایدار خواهیم بود لذا به رانندگان و هموطنان توصیه می شود مسافرت خود را از نظر زمانی مدیریت کرده و زمان سفر را به ساعات پایانی تعطیلات موکول نکنند.
وی به رانندگان و مسافران توصیه کرد؛ از هم اکنون برای بازگشت برنامه ریزی کنند تا با تاخیر در برنامه ریزی عجله و شتاب نداشته و دچار خستگی و خواب آلودگی نشوند.
توفیقی نیا با تاکید بر اینکه خط قرمز پلیس مانند همیشه برخورد با تخلفات حادثه ساز است عنوان کرد: با متخلفان و افرادی که بخواهند نظم عمومی را بر هم زنند بدون اغماض و چشم پوشی برخورد خواهد شد.
وی یادآور شد: رانندگان بایستی شتاب زدگی را از فرهنگ رانندگی حذف کرده و با آرامش روحی کامل رانندگی کنند.
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی توصیه کرد؛ رانندگان و مسافران در هنگام رانندگی از صحبت کردن با تلفن همراه یا هر عملی که موجب برهم زدن تمرکز حواس راننده شود خودداری کنند.
وی گفت: روز گذشته شاهد وقوع پنج تصادف جرحی در جاده های مواصلاتی استان به ویژه بیرجند، طبس و زیرکوه بودیم که منجر به زخمی شدن 14 نفر از هموطنانمان شد لذا تاکید می شود رانندگان توصیه های پلیس را جدی بگیرند.
7557 * 6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.