اخبار مرتبط

سرهنگ علیرضا رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برخی رانندگان خودروهای باری در روز طبیعت اقدام به حمل مسافر در قسمت عقب خودرو می کنند که این کار خلاف قانون و خطرناک است و در صورت مشاهده پلیس از حرکت آنها جلوگیری می شود.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه بیشتر تفرجگاه های استان در محورهای روستایی بوده و از طرفی جاده های روستایی کم عرض و فاقد ایمنی لازم است، رانندگان مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد حوادث ناگواری در روز طبیعت نباشیم.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه موتورسیکلت سواران در صورت تردد در راه های استان از کلاه ایمنی استفاده کنند گفت: پلیس به موتورسوران فاقد کلاه ایمنی اجازه تردد نخواهد داد، همچنین وسایل نقلیه ای که در روز طبیعت ایجاد مزاحمت کنند و آرامش مردم را بر هم بزنند تا صبح روز 18 فروردین ماه توقیف خواهند شد.
وی از رانندگان خواست با توجه به اخطارهای هواشناسی مبنی بر وقوع بارش های رگباری در استان از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

** مسیر گردشگری ازمیغان در طبس بسته است
سرهنگ رضایی اظهار داشت: جاده روستایی و گردشگری ازمیغان در شهرستان طبس به دلیل وقوع باران و طغیان رودخانه تا اطلاع ثانوی مسدود است.
وی گفت: محدودیت ترافیکی در محورهای استان را از طریق رسانه های استان به خصوص رادیو به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی هم گفت: سامانه بارشی جدید از شب گذشته (یکشنبه) از سمت غرب وارد استان شد و امروز برای شهرستان های بشرویه، طبس، سرایان و فردوس بارندگی پیش بینی می شود.
جواد نخعی افزود: امروز و فردا وزش باد در استان تشدید می شود و در برخی نقاط استان از جمله شهرستان طبس با کاهش دید مواجه خواهیم بود.
وی ادامه داد: با پیش بینی رگبار و رعد و برق در روز سه شنبه در استان، روان آب در سرایان، فردوس، بیرجند، خوسف و سربیشه پیش بینی می شود.
7556*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.