اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در دیدار با مدیرکل و جمعی از معاونان سازمان جهاد کشاورزی استان افزود: در بسیاری از مسائل باید همه مدیران و مسئولان حضور پیدا کرده و برای پیشرفت، نقشه راه طرح ریزی کنند.
وی با بیان اینکه مساله کشاورزی از جمله مسائل مهم جامعه است که تمامی اقشار را در بر می گیرد یادآور شد: در جنبه های تخصصی و تجربی، تشکیلات سازمانی جهاد کشاورزی بر اساس تجربیات برنامه ریزی شده لذا همه آنچه که لازم است را دارا می باشید.
وی با بیان اینکه امروز کار جهادی کردن در اولویت قرار گیرد، تصریح کرد: باید روحیه جهاد کشاورزی همان روحیه جهادسازندگی باشد.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه موفقیت در هر کاری نیازمند مقدماتی است، یادآور شد: در خراسان جنوبی به دلیل خشکسالی های پی در پی آب کمی وجود دارد لذا نوع مصرف آب در کشاورزی ها نقش اصلی دارد.
وی گفت: یک کشاورز زمانی می تواند به موفقیت دست پیدا کند که مقدمات موفقیت را برای او فراهم کرده باشیم، لذا با توجه به اینکه امسال توصیه ای ویژه در این خصوص شده است، می طلبد که توجه ویژه ای نیز صورت گیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان کرد: در طول این مدت توفیقاتی حاصل شده است اما نسبت به قشر روستایی که به قناعت عادت کرده اند با توجه بیشتر باید آن ها را از حالت رکود خارج کرد و شرایط را تغییر داد تا نسبت به زحمتی که می کشند درآمدی نیز عایدشان شود.
وی با بیان اینکه در رونق تولید بخشی از مسائل در حین کار و بخشی از مسائل به بعد از تولید بر می گردد، گفت: در طی سال های گذشته شیوه های نامطلوبی را داشته ایم که نه در میزان تولید همکاری خوبی صورت گرفته است و نه در بازاریابی و این موارد نشانه بی برنامگی است که برای کشور سم به حساب می آید.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به اینکه نباید تولید کننده از تولید خسته شود، ادامه داد: باید توان صادرات و میزان مصرف کشور محاسبه و تولید شود.
وی عنوان کرد: چهل سال تجربه کسب کرده ایم لذا باید با تفکری درست پیش رفت، زیرا اینگونه عمل کردن شایسته کشوری نیست که از نظر آرمانی در سطح جهان حرفی برای گفتن دارد.
7557 * 6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.