اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمدصادق معتمدیان روز یکشنبه در حاشیه بازدید از چند واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بیرجند افزود: در کنار کمک به صنعت و واحدهای تولیدی، پیگیری مسائل و مشکلات کارگران و پرداخت معوقات مدنظر ماست.
وی گفت: مدیران برخی از این کارخانه ها که کارگران آنها مشکل معوقه دارند، قول دادند تا پایان سال بخشی از آن را پرداخت کنند.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در برخی واحدهای کاشی و سرامیک استان معوقات و مطالبات کارگران انباشته شده است که جلساتی با مسئولان ذیربط برگزار و مقرر شد این جلسات استمرار پیدا کند.
وی اظهار داشت: در زمینه واحدهای تولیدی کاشی و سرامیک استان اقدامات خوبی توسط بخش خصوصی در استان انجام شده است.
معتمدیان گفت: حدود 15 میلیون متر مربع تولیدات این صنایع است که 50 درصد این تولیدات به کشورهای مختلف صادر می شود.
وی با بیان اینکه بیشترین حجم صادرات استان به کشور افغانستان انجام می شود یادآور شد: این در حالیست که در چند ماه اخیر موانعی برای صادرات چهار قلم کالای اساسی از جمله کاشی و سرامیک ایجاد شده بود که این محدودیت ها هفته گذشته رفع شد.
استاندار خراسان جنوبی گفت: هدف بازدید از این واحدهای تولیدی استان این بود که در جریان روند تولیدات قرار گرفته، مشکلات و موانع را از نزدیک بررسی کرده و بتوان از طریق برگزاری جلسات تخصصی و ظرفیت های قانونی که در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است کمکی به صنعتگران و تولیدکنندگان داشته باشیم.
استاندار خراسان جنوبی امروز (یکشنبه) با همراهی جمعی از مسئولان استان از کارخانه های کاشی و سرامیک نیلوفر، فرزاد، آیداسرام و کویر تایر شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرد.
7557*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.