اخبار مرتبط

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس سردار مجید شجاع گفت: قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان اسفند ماه سال 1397 است لذا مشمولان واجد شرایط این فرصت باقیمانده طلایی را از دست ندهند و در اسرع وقت برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر پلیس+10 اقدام کنند.
وی افزود: با توجه به اینکه این قانون قریب به 4 سال است که اجرا می شود؛ برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح و مصوبه مجلس شورای اسلامی با تمدید آن برای سال آینده موافقت نشده است بنابراین این قانون در سال 1398 اجرا نمی شود و مشمولان غایب می بایست به خدمت سربازی اعزام شوند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: شرایط خرید خدمت به صورت نقدی و اقساطی است و مشمولان متقاضی خرید اقساطی می بایست در اسفند ماه ثبت نام کرده و بلافاصله قسط اول را پرداخت کنند و مابقی را طی 12 قسط تا پایان سال 1398 پرداخت تا از معافیت و دریافت کارت مذکور بهره مند شوند.
وی تصریح کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir یا سامانه تلفنی به شماره 096480 و یا سامانه پیامکی به شماره 110206010 از آخرین اخبار قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی مطلع شوند.
3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.