اخبار مرتبط

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ناصر نبی زاده در نشست هم اندیشی و هم افزایی ادارات کل هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان افزود: زیرا وظیفه تبیین فرهنگ در جامعه به دوش ماست بنابراین زمینه ‌ها و ظرفیت‌های قابل‌ملاحظه‌ای وجود دارد که با برنامه‌ریزی منسجم و مدون می‌توان از این ظرفیت‌ها استفاده کرد تا اتفاقات خوبی را در حوزه فعالیت های دینی و قرآنی در راستای سیاست‌های این مجموعه ها شاهد باشیم.
وی به اهمیت فعالیت های فرهنگی و هنری در استان اشاره و تصریح کرد: کارها با مشارکت و تعامل نتایج بهتری خواهد داشت پس هرچه تعامل و نزدیکی بیشتری بین مجموعه های فرهنگی وجود داشته باشد، برنامه‌های متعدد فرهنگی و دینی با کیفیت بیشتری برگزار خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست‌ها بهره گیری مطلوب از ظرفیت ‌های این دستگاه‌ها و تعامل برای حل مشکلات و نیز ارتقای حوزه فرهنگ و هنر است.
وی گفت: لازم است ادارات کل هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان، هر جا زمینه‌های مشترک فعالیت وجود دارد، از آنها برای خدمت و نفع‌رسانی به جامعه و مردم استفاده کنند.
مدیران ادارات کل هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به میزبانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در خصوص هم اندیشی و هم افزایی پیرامون مسائل فرهنگی و هنری استان با هم دیدار و گفت و گو کردند.
این نشست با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه، حج و زیارت، کتابخانه های عمومی و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار و ظرفیت های پنج عضو اصلی خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان تبیین شد.
به گزارش ایرنا در نشست مدیران ادارات کل هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خراسان جنوبی مقرر شد این نشست ها به طور منظم و پیوسته با دستور کارهای مشخص برگزار شود.
3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.