اخبار مرتبط

جواد مرادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بسته های غذایی حاوی کالاهایی همچون روغن، شکر، حبوبات، شیر، بیسکویت، کنسرو ماهی و ماکارونی و موادی است که کالری و ارزش های مورد نیاز مادران باردار و شیرده را تامین می کند.
وی ارزش هر بسته غذایی را 100 هزار تومان اعلام و اضافه کرد: بهبود وضعیت تغذیه مادران باردار و شیرده نیازمند، کاهش شیوع سوء تغذیه در مادران باردار و شیرده و پیشگیری از اختلال رشد نوزادان از اهداف این طرح است.
مرادی عنوان کرد: این ‌طرح‌ با همکاری شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، همکاری یونیسف (صندوق کودکان ملل متحد) و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در حال اجرا است.
وی بیان کرد: در این طرح کارکنان خانه‌ های بهداشت و پایگاه‌ های سلامت، مادران واجد شرایط را شناسایی و به جمعیت هلال احمر شهرستان معرفی می ‌کنند.
مدیر جمعیت هلال احمر درمیان گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش تیم های امدادی جمعیت هلال احمر، اجساد 2 نفر مفقودان در سیلاب پیدا شد و به 30 نفر گرفتار در سیلاب در روستای گاویج شهرستان امدادرسانی شد.
مرادی ادامه داد: در عملیات امداد رسانی و پیداد کردن مفقودان در سیلاب، چهار تیم از شهرستان درمیان و یک تیم واکنش سریع و یک تیم سگ های جستجوگر یا همان «آنست» از جمعیت هلال احمر استان همکاری داشتند.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105 کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
7556* 6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.