اخبار مرتبط

جواد نخعی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به حرکت شرق سوی سامانه بارشی از عصر امروز شاهد کاهش دمای هوا و به تدریج در مناطق کوهستانی و ارتفاعات بارش برف و تشکیل مه خواهیم بود.
وی گفت: تشکیل مه و لغزندگی جاده ها موجب اختلال در تردد جاده ها می شود که رانندگان ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن وسایل ایمنی از مسافرت های غیر ضروری خودداری کنند.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی اضافه کرد: در 24 ساعت گذشته مهوید فردوس با 48 میلیمتر باران بیشترین میزان بارندگی های استان را به ثبت رسانده است.
وی اظهار داشت: همچنین در 24 ساعت آینده شهرستان های شرقی و جنوبی استان شامل مناطق حاجی آباد زیرکوه، نهبندان، سربیشه و مناطق درح، زهان و آرین شهر بارندگی های خوبی را شاهد خواهند بود.
نخعی گفت: سامانه بارشی ظهر فردا (چهارشنبه) از استان خارج می شود و پس از آن تغییرات دمایی محسوس است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی هم گفت: با توجه به بارندگی های 24 ساعت گذشته و جاری شدن روان آب و سیلاب در بیشتر شهرستان های استان 57 نفر تاکنون امدادرسانی شدند.
سید ابوالحسن میرجلیلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشتر حادثه دیده ها مربوط به جاده های استان بوده است و تاکنون 9 خودرو توسط نیروهای امدادی رهاسازی شدند.
3215*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.