اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سرهنگ محمدرضا بهرام نژاد روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه بیرجند افزود: ارتقای هواپیماهای کشور، ساخت موشک ها، هواپیماهای شکاری و بمب های قوی و به روز بخشی از پیشرفت های نظامی نیروی هوایی ارتش در چهل سال گذشته است.
وی ولایت مداری، همراهی با مردم و تلاش شبانه روزی را از علل اصلی موفقیت ارتش جمهوری اسلامی ذکر کرد و گفت: همیشه تهدیدات حوزه پیرامونی کشور رصد می شود و با آمادگی کارکنان نیروی هوایی ارتش بلافاصله تهدیدهای احتمالی دشمن پاسخ داده خواهد شد.
بهرام نژاد بیان کرد: نیروهای سه گانه و پدافند هوایی ارتش با وجود تحریم های مختلف دشمنان توانسته اند به خودکفایی برسند، تمامی تجهیزات نظامی ارتقا یافته و به روز رسانی شده است.
وی عنوان کرد: قبل از انقلاب در نیروی هوایی مستشاران آمریکایی حضور داشتند و تمامی فرآیندهای مهم تعمیر و نگهداری توسط آنها انجام می شد، پس از پیروزی انقلاب تمامی کارها به دست نیروهای توانمند بومی افتاد و ساخت، طراحی عملیات و بیشترین بهره و توان را برای دفاع از آسمان میهن انجام دادند.
فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی در خراسان جنوبی با اشاره به بیعت همافران ارتش 19 بهمن 1357 گفت: نیروی هوایی ارتش با تعهد و توانمندی ارتش در این روز تاریخی در عمل ثابت کردند که بخشی از مردم هستند و شجاعانه به نهضت انقلابی آنان پیوستند.
بهرام نژاد ادامه داد: پرسنل نیروی هوایی ارتش در 19 بهمن 57 اعلام کردند به دنبال نظام اسلامی هستند تا مستقل و روی پاهای خود بایستد و وابسته به بیگانگان نباشد.
7556*6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.