اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری سرهنگ علیرضا عباسی گفت: رانندگان در زمان اعمال محدودیت های ترافیکی از خیابان های مجاور و جایگزین برای تردد استفاده کنند.
وی اظهار داشت: شهروندانی که قصد عزیمت از خیابان های معلم و غفاری را به سمت شمال شهر دارند از تقاطع غفاری و بلوار شهید ناصری استفاده کنند.
عباسی افزود: شهروندانی که قصد عزیمت از شمال شهر به سمت جنوب شهر را دارند نیز از بلوار شهید ناصری و خیابان شهید مطهری و انقلاب عبور کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی با تاکید بر ممنوعیت توقف وسایل نقلیه از ساعت 6 صبح تا پایان مراسم راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: سایر محدودیت های ترافیکی نیز شامل میدان و خیابان شهدا، میدان ابوذر و خیابان ارتش می شود.
وی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت هشت صبح 22 بهمن در برخی خیابان شهر بیرجند ادامه داد: این محدودیت ها در خیابان های بلوار پاسداران از تقاطع تامین اجتماعی تا تقاطع ارتش و پاسداران، میدان طالقانی تا ابوذر، میدان اول مدرس تا ابوذر، خیابان دانشگاه از تقاطع 17 شهریور تا میدان شهدا، تقاطع قرنی به سمت تقاطع پاسداران - ارتش، سه راهی اسدی به سمت میدان شهدا و تقاطع عدل - قدس به سمت میدان قدس اعمال می شود.
9893 * 6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.