اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا محمود رضا پیروی روز چهارشنبه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: این خودروها با تجهیزات کامل به مبلغ 45 میلیارد ریال خریداری شده که به شهرستان‌ هایی با بیشترین حوادث اختصاص می‌یابد.
وی افزود: مسئولیت های دنیوی سرابی بیش نیست و به اندازی 30 تومان بیشتر ارزش ندارد چون با این قیمت، تلفن می زنند که برای این مسولیت بیا و با همین قیمت می گویند برو.
دبیرکل جمعیت هلال احمر یادآور شد: اما توفیق خدمت به مردم بسیار ارزشمند است که باید از این فرصت نهایت بهره را ببریم.
پیروی با اشاره به رونمایی از بالگرد امدادی خراسان جنوبی در دهه فجر اظهار داشت: این بالگرد به صورت دائم برای امدادرسانی هوایی در استان مستقر می شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در این دیدار با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت دهه فجر گفت: نیروهای هلال احمر دوستان گمنامی هستند که در شرایط سخت و بحرانی به مردم و آسیب دیدگان حوادث خدمت رسانی می‌کنند.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی تاکید کرد: خدمت کردن به مردم برای نیروهای هلال احمر در آتش و برف فرقی ندارد، خداوند توفیق خدمت به بندگانش را به شما عطا کرده است، لذا قدر این افتخار را بدانید.
وی با اشاره به تاکید و توجه آیت الله العظمی فاضل لنکرانی برای رسیدگی به کار مردم ادامه داد: در حال حاضر به بینش و روش کار عناصری که در هلال احمر خراسان جنوبی به کار گرفته شده‌اند بسیار معتقد و خوشبین هستم.
9893 * 6054
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.