اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز دوشنبه در نشست بررسی وضعیت تامین کالاهای اساسی مردم و تنظیم بازار استان و در جمع متولیان این بخش گفت: همچنین عناصر اصلی موثر دیگر و دوستانی که پیشنهاد دارند یا سایر کسانیکه ممکن است بعدا پیشنهاداتی داشته باشند، بتوانند به آنان مراجعه کنند.
وی گفت: با توجه به اینکه همه می گوییم جنگ اقتصادی است، آمادگی ما برای جنگ چیست؟ گزارش دادند که برنج، گوشت و کالاهای دیگری تاکنون توزیع شده در حالی که زمان جنگ اینگونه توزیع نمی کنند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: بالاخره اگر این جنگ است و اگر آینده ای دارید باید بجنگید تا پیروزی، باید سامانه ای ایجاد کنید، توزیع می خواهد باشد باید توزیع عادلانه باشد، کیفیت توزیع باید به اطلاع مردم برسد و کیفیت توزیع به گونه ای باشد که هرکس به سهمی برسد.
وی با بیان اینکه مردم منتظر تصمیم صحیح مسئولان هستند گفت: اینکه بنشینیم و جلسه ای برگزار کنیم مشکلی از مردم حل نمی شود، بلکه باید آثار جلسات در جامعه و بین مردم احساس شود.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار داشت: خراسان جنوبی استانی کم جمعیت است و مدیران مجربی دارد که برای هر مشکلی باید راهکار مناسب ارائه شود و آنچه قابل اجرا است با ضمانت اجرایی مصوب شود.
وی گفت: امروز ما یک جامعه باتجربه هستیم و اگر به این راحتی فریب دشمن را بخوریم که نه به نفع دنیا و نه به نفع آخرت ماست.
امام جمعه بیرجند افزود: مشکلات اقتصادی کشور دلایل مختلف داشته که بخشی مربوط به خارج از مرز و بخشی مربوط به ندانم کاری های داخلی است و بعضی از مشکلات مربوط به جنگ های روانی است که عطش خرید را در جامعه اضافه می کند.
وی بیان کرد: تریبون ها باید به جنگ های روانی دشمنان توجه داشته باشند، اما هنگامی عطش مردم فرو می نشیند که بدانند مسئولان در یک ساز و کار منظم نسبت به وضع موجود و آینده به گونه ای کار می کنند که افق روشنی برای مردم دیده باشند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر همین تاریک نمایی ها باشد، توصیه ها و نصیحت ها راه به جایی نمی برد و توصیه ها وقتی تاثیر دارد که تمام ساز و کارها به صورت علمی و عملی تنظیم شده و همراه با اقدام جهادی مسئولان باشد.
وی افزود: باید از فرصت های موجود از جمله واردات دام از شرق و همچنین پایین آمدن نرخ پول با اینکه موضوع نامطلوبی است، استفاده کنیم اما شرط این است که کارها کارشناسی شده باشد.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی اظهار داشت: مردم استان، مردمی با ایمان هستند و اگر بدانند که تنها نمانده اند و مسئولان پای کارهستند براساس ایمان و نجابتی که دارند، کنار شما خواهند ماند، اما اگر خودمان شرایط را سخت و جنگ روانی ایجاد کنیم، قطعا نمی توانیم قضاوت خوبی داشته باشیم.
7559*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.