اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا ماشاءاله کریمان خراسانی روز جمعه در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در نهبندان افزود: تا پایان سال آینده گازرسانی به تمامی روستاهای بالای 50 خانوار شهرستان انجام می شود.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد اواسط سال 1400 تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان نهبندان گازرسانی شود.
فرماندار نهبندان بیان کرد: بعد از انقلاب اسلامی خدمات خوبی توسط نظام در نهبندان ارائه شده که مقایسه عملکرد دستگاه هایی اجرایی شهرستان با قبل از انقلاب نشان دهنده این موضوع است.
وی اظهار داشت: خدمات ارزشمند چهل ساله انقلاب اسلامی با هدف امید بخشیدن به مردم و خنثی سازی توطئه های دشمنان به عموم مردم باید از سوی مسئولان و کارگزاران نظام اطلاع رسانی شود.
کریمان خراسانی گفت: دستگاه های اجرایی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی خدمات ارزنده نظام را در حوزه های آب، برق، راه، بهداشت، ورزش، فرهنگ و هنر، علمی و آموزشی، کشاورزی، صنایع و معادن، گردشگری و غیره برای مردم تبیین می کنند.
وی از افتتاح 130 پروژه و کلنگ زنی یک طرح عمرانی در نهبندان با اعتبار 39 میلیارد و 381 میلیون تومان در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: بیش از 90 درصد مردم شهرستان از مزایای این تعداد طرح برخوردار می شوند و برای 51 نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
فرماندار نهبندان گفت: همچنین چند کمیته تخصصی برای برگزاری برنامه های متنوع در دهه فجر تشکیل شده تا آیین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شور و شکوه کم نظیر در قالب برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزار شود.
شهرستان نهبندان با 140 کیلومتر مرز با افغانستان و 26 هزار کیلومتر مربع وسعت در جنوبی ترین نقطه خراسان جنوبی و 200 کیلومتری بیرجند قرار دارد.
7556*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.