اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا محمد صادق معتمدیان که با شبکه استانی خاوران گفت و گو می کرد، افزود: در این سفر از نزدیک مشکلات حوزه کاری خود را در استان مورد بررسی قرار خواهند داد که امیدواریم مشکلات و موانع بر سر راه تجار، معدن کاران و تولیدکنندگان استان با حضور وزیر مرتفع شود.
وی بیان کرد: با حضور مجمع نمایندگان و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان دیداری با وزیر صنعت، معدن و تجارت داشته ایم و در این دیدار گزارشی از وضعیت خراسان جنوبی در حوزه صنایع، معادن و تجارت ارائه شد.
استاندار خراسان جنوبی گفت: در این دیدار علاوه بر اینکه ظرفیت ها، پتانسیل ها و توانمندهای استان را معرفی کردیم همچنین موانع و مشکلات که قبلا توسط استانداری و مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان جمع بندی شده بود، ارائه شد.
وی اظهار داشت: در این دیدار موانعی که بر سر راه تجار، معدنکاران، صنعتگران و تولیدگران استان بود به صورت دقیق مطرح کردیم، همچنین نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی نیز مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند.
معتمدیان افزود: برای توسعه استان در بخش های صنعت، معدن و تجارت و تکمیل پروژه های نیمه تمام و احداث پروژه های جدید، پیشنهاداتی که قبلا مطالعه و کارشناسی شده بود، ارائه شد که مورد استقبال وزیر قرار گرفت.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد با هم افزایی و دعوت از مسئولان کشوری و وزرا به خراسان جنوبی با طرح مشکلات و نیازهای استان، بخشی از آنها را مرتفع کنیم.
استاندار خراسان جنوبی 2 روز گذشته به همراه اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی در نشست های جداگانه با وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران دیدار کردند.
همچنین در دیدار استاندار، نمایندگان و مدیران استان با وزیر نیرو، مسائل و مشکلات این حوزه و آخرین وضعیت طرح های آب و فاضلاب مورد بررسی قرار گرفت.
7556*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.