اخبار مرتبط

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع روز دوشنبه گفت: با دریافت گزارشی از مرجع قضایی مبنی بر این که یکی از قاچاقچیان بزرگ موادمخدر به هویت معلوم که به اتهام حمل مواد توسط پلیس دستگیر شده و در زندان به سر می برد دارای اموال و دارایی های بسیاری است و این در حالی است که هیچ فعالیت اقتصادی انجام نداده، موضوع توسط ماموران پلیس پیگیری شد.
وی بیان کرد: با توجه به عدم فعالیت اقتصادی قاچاقچی دستگیر شده به نظر می رسید که این اموال از راه قاچاق موادمخدر حاصل شده است که دستورات لازم در جهت شناسایی این اموال به مأموران ابلاغ شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران با بهره گیری از امکانات فنی و استعلامات لازم و بررسی حساب های متهم و نزدیکانش، تعداد چندین حساب با تراکنش های بالا را شناسایی کردند که در تمامی این حساب ها وجوه بصورت کارت به کارت واریز و برداشت شده و در یک لحظه در چندین حساب جا به جا و منتقل شده بود.
وی افزود: ماوران با بررسی دقیق تر حساب ها و بررسی اسناد و مدارک و کارت های کشف شده از متهم در زمان دستگیری به این نتیجه رسیدند که تمامی این حساب ها در اختیار متهم بوده و نقل و انتقال وجوه که از عواید نامشروع حاصل از خرید و فروش موادمخدر حاصل شده، رقم آن بالغ بر 100 میلیارد ریال است.
سردار شجاع تصریح کرد: در ادامه بررسی این پرونده تعداد چهار باب منزل مسکونی در شهرستان های زاهدان، زابل و مشهد به نام این قاچاقچی بزرگ موادمخدر و همسرش کشف و گزارشی در خصوص اموال و دارایی های متهم به مرجع قضایی ارسال شد و این اموال با دستور مقام قضایی توقیف شد.
7556*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.