اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی بعد از سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان نهبندان و بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان از نزدیک، محمد صادق معتمدیان در خصوص رفع مشکلات موجود دستوراتی صادر کرد و برخی مصوبات نیز به تصویب رسید که تامین متمم تسهیلات قرض الحسنه کارخانه خوراک دام چاهداشی از جمله این مصوبات بود.
بنابراین گزارش پس از تشکیل و تکمیل پرونده کارخانه خوراک دام چاهداشی و پیگیری هایی که صورت گرفت، مبلغ پنج میلیارد ریال متمم تسهیلات قرض الحسنه این کارخانه از طریق ستاد تهران صندوق کارآفرینی امید تامین و در تاریخ 25 دی ماه سال جاری به حساب شرکت مذکور پرداخت شد.
این گزارش حاکیست، همچنین مبلغ یک میلیارد ریال نیز علاوه بر اعتبارات سال 97 شهرستان به منظور احیا و مرمت قنوات نهبندان از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تخصیص یافته و به جهاد کشاورزی استان ابلاغ شد.
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به ابلاغ 800 میلیون ریال اعتبار برای تکمیل پروژه احداث کتابخانه های روستایی شهرستان به اداره کل کتابخانه های عمومی استان اقدام کرد و مقرر شد اداره کل کتابخانه های عمومی نسبت به تکمیل و تجهیز و راه اندازی کتابخانه در روستاهای چاهداشی، بندان و بیچند در اسرع وقت اقدام کند.
بنابر این گزارش سازمان مدیریت و برنامه ریزی مبلغ یک میلیارد ریال نیز به منظور کمک به تکمیل مصلی شهرستان نهبندان تخصیص داد.
استاندار خراسان جنوبی 19دی ماه امسال در نخستین سفر شهرستانی خود به نهبندان سفر کرد.
محمد صادق معتمدیان در این سفر سه روزه ضمن دیدار با مردم، نخبگان و مسئولان این شهرستان از زیرساخت ها و ظرفیت های نهبندان در بخش های مختلف بازدید کرد.
این سفر 33 مصوبه داشت و کمیته دائمی توسعه نهبندان زیر نظر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی راه اندازی شد.
نهبندان مرکز این شهرستان در 200 کیلومتری جنوب بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.
7556*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.