اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا علی عدل عصر پنجشنبه در بازدید معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه از این طرح گفت: ظرفیت این فرهنگسرا 2 هزار نفر است و اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی مساحت این مجموعه را چهار هزار مترمربع عنوان کرد و گفت: زیربنای سالن اجتماعات این مجموعه 2 هزار و 500 متر مربع است که در صورت تامین اعتبار سال آینده به بهره برداری می رسد.
معاون شهردار بیرجند بیان کرد: شهرداری برای بازگشایی مسیر سه راه اسدی تا پل موسی بن جعفر(ع) معبر فرزان هفت میلیارد تومان برای هفت ملک مسکونی و 9 ملک تجاری هزینه کرده است.
وی ادامه داد: تاکنون چهار میلیارد تومان برای پل موسی بن جعفر (ع) هزینه شده که برای تکمیل آن نیازمند 2 میلیارد تومان اعتبار است.
2 خانه محله شهر بیرجند از دیگر پروژه هایی بود که معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه از آن بازدید کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در این بازدید گفت: خانه محله الهیه بیرجند 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تاکنون 800 میلیون تومان برای ساختمان و 400 میلیون تومان برای کتابخانه هزینه شده است.
مهدی جعفری با بیان اینکه تکمیل خانه محله الهیه بیرجند نیازمند 300 میلیون تومان اعتبار است افزود: در استان چهار خانه محله وجود دارد که یک خانه کلنگ زنی شده، یک مورد در حال ساخت و یک خانه در بیرجند فعال است در قاین نیز یک خانه محله احداث شده است.
7557*3028
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.