اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام علی اکبر پور سه شنبه شب در اجلاسیه 62 شهید ورزشکار خراسان جنوبی افزود: ایران اسلامی امن ترین مکان در منطقه خاورمیانه است که این امنیت به برکت خون بیش از 200 هزار شهیدی است که تقدیم نظام شده اند.
وی بیان کرد: اگر امروز توطئه های دشمنانی که عربده می کشند و قد علم می کنند که ما را زمین بزنند، به جایی نمی رسد به برکت خون شهدا است، آن جوانانی که جان دادند تا امروز کشورمان با اقتدار در سطح جهان بدرخشد.
اکبر پور اظهار داشت: مادران شهدا زنان شیردلی هستند که فرزندان خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب و به پیروی از فرامین رهبر کبیر انقلاب به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند تا وجبی از این خاک به دست دشمنان اسلام و انقلاب نیفتد، امروز هم پس از سالها چشم انتظاری در غم فراق فرزندانشان دق کردند و دعوت حق را لبیک گفتند.
وی عنوان کرد: اگر امروز ما در فضای امن جامعه نفس می کشیم باید قدردان شهیدانی باشیم که وقتی نیاز به حضور بود با در دست گرفتن هستی خود به دفاع از انقلاب و میهن شتافتند و جان خود را نثار کردند.
معاون هماهنگ‌کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی یادآور شد: شهدا زنده هستند و اخلاص و جانفشانی آنها در راه پاسداری و حفظ کیان جمهوری اسلامی ایران ارزشمند و ستودنی است.
وی گفت: آیه « ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله بل احیاکم عند ربهم یرزقون » دلیل بر زنده بودن شهدا است اما هنوز این آیه به مرحله باور ما نرسیده است اما امضای شهید صالحی خوانساری بر کارنامه دخترش یکی از هزاران سند زنده بودن شهدا است.
اکبر پور عنوان کرد: زمانی بود که غربی ها ما را آدم حساب نمی کردند و حتی مسئولان نظام ما نیز به اشاره آنان تغییر می کردند ولی امروز به برکت خون شهدا در منطقه هیچ تصمیمی بدون نظر و ایده ایران اسلامی گرفته نمی شود.
وی با اشاره به اینکه در طول 40 ساله انقلاب اسلامی دشمنان هر اقدامی که توانستند علیه ما انجام دادند و اگر اقدامی علیه ما نکردند، نتوانسته اند، اضافه کرد: ولی ما برای سرافرازی نظام اسلامی هزینه های زیادی و خون هزاران شهید را تقدیم کردیم و خون شهدا سرمایه تمام نشدنی کشورمان است.
اکبر پور عنوان کرد: امروز نیز جوانان دهه 60 و 70 کشورمان احساس مسئولیت کردند و به ندای رهبرشان لبیک گفتند و در راه خدا برای احیای دین خدا به خارج از مرزها هجرت کردند که همه ما نسبت به قطره قطره خون آنان مدیون هستیم و هر کس مسئولیت بیشتری دارد، دینش نسبت به شهدا بیشتر است.
وی با تاکید براینکه متاسفانه امروز ارزش ها و ارزشمندی ها به حاشیه رفته است، اضافه کرد: امروز خانواده معظم شهدا و ایثارگران خود را مدیون نظام دارند در حالی که برخی افرادی نه گرد و خاک دیده اند و نه صدای موشک و خمپاره شنیده اند از نظام طلبکار هستند.
وی عنوان کرد: مشکلات ما با روحیه انقلابی و ولایی حل شدنی است، رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس همراه با خانواده و فرزندان خود در مناطق جنگی حاضر می شدند ولی امروز برخی مسئولان ما برای ارائه خدمت به مردم مناطق محروم به خانواده خود ستم نمی کنند.
7556*6054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.