اخبار مرتبط

سرهنگ خلبان حمید مصطفوی روز سه شنبه در حاشیه اختتامیه این دوره های آموزشی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از سال 89 تاکنون 148 دوره آموزشی بصیرت افزایی برای کارکنان و خانواده های این پایگاه برگزار شده است.
وی ادامه داد: دوره بصیرت افزایی با محوریت خانواده ها و کارکنان همه ساله در تمامی نیروهای ارتش جمهوری اسلامی برگزار می شود.
وی هدف از برپایی این دوره های آموزشی را افزایش سطح بینش و آموزش سبک زندگی ذکر کرد و اظهار داشت: در این دوره های آموزشی به موضوعات و معضلات روز جامعه پرداخته می شود.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه دشمنان از هر حربه ای برای صدمه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرده و بیشتر فکر جامعه را هدف قرار می دهند برگزاری دوره های بصیرت افزایی بسیار مهم و ضروری است.
فرمانده پایگاه هوایی شهید سرلشکر سید حسین حسینی بیرجند گفت: به طور مسلم آگاهی، دانش و بصیرت کارکنان و خانواده های نهاجا به موضوعات روز سبب ایجاد انگیزه و موفقیت های بیشتر می شود.
وی با تاکید بر لزوم بصیرت افزایی برای خانواده های کارکنان نهاجا ادامه داد: همانطور که یک همسر خانه دار می تواند زمینه های آرامش شوهر شاغل را فراهم و انرژی های منفی را دفع و انرژی مثبت بدهد تا بازدهی خوبی در محل کار داشته باشد عدم بصیرت وی نیز می تواند القای انرژی منفی بوده و استرس و خستگی ناشی از کار را افزایش دهد.
سرهنگ مصطفوی با بیان اینکه کاربردی بودن دوره های آموزشی بسیار مهم است یادآور شد: برگزاری دوره های بصیرت افزایی نتایج خوبی از آن به دست آمده است.
وی استفاده صحیح از شبکه های مجازی را از موضوعات مهم امروز جامعه دانست و گفت: در این زمینه دوره آموزشی آشنایی خانواده ها با فضای مجازی، آسیب ها و فرصت های آن به مدت 2 روز در بیرجند برگزار شد.
فرمانده پایگاه هوایی شهید سرلشکر سید حسین حسینی بیرجند افزود: پیرو فرمایش رهبر معظم انقلاب نباید خیلی با فضای مجازی بیگانه بود و نه غرق آن شد لذا فضای مجازی نباید مرجع باشد بلکه استفاده صحیح از آن بسیار مهم است.
وی عنوان کرد: با توجه به فضای محدود به طور متوسط در هر دوره بصیرت افزایی 100 تا 120 نفر شرکت می کنند اما استقبال کارکنان و خانواده ها از این دوره های آموزشی در استان زیاد است.
7557 * 6054
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.