life

ورزشکاران کشورمان از روز چهارشنبه هفته جاری، کار خود را در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی به میزبانی کشور اندونزی آغاز خواهند کرد.

به گزارش جی پلاس، بازی‌های آسیایی 2018 از روز جمعه با برگزاری رقابت‌های فوتبال آغاز شده و تا 11 شهریور ادامه خواهد داشت. از کشورمان نیز 378 ورزشکار راهی اندونزی خواهند شد تا بتوانند با کسب مدال‌های رنگارنگ، جایگاه خوبی را برای ایران در جدول نهایی رقم بزنند.

ملی‌پوشان فوتبال و هندبال اولین ورزشکاران ایرانی هستند که تلاش خود را در بازی‌های آسیایی آغاز خواهند کرد. هر دو تیم ساعت 16 روز چهارشنبه به ترتیب به مصاف عربستان و مالزی می‌روند. همچنین اعضای تیم ملی والیبال در صورت صعود به فینال، آخرین کسانی هستند که از کاروان ایران در بازی‌ها حضور خواهند داشت.

به دلیل اینکه کمیته برگزاری مسابقات به صورت لحظه‌ای برنامه و ساعت‌ بازی‌ها را تغییر می‌دهد، این احتمال وجود دارد که ساعت برخی از بازی‌ها تغییر کند ولی به نظر می‌رسد روزهایی که ورزشکاران کشورمان باید به مصاف حریفان بروند، بدون تغییر خواهد بود.

ساعت‌ها به وقت محلی و اختلاف ساعت ایران و اندونزی دو ساعت و نیم است. به این ترتیب که ساعت 8 صبح ایران، ساعت 10:30 اندونزی خواهد بود.

برای مشاهده برنامه کامل رقابت ورزشکاران در بازی‌های آسیایی 2018اینجا را مشاهده کنید.

 

کدخبر: 987055
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ