sport

بیش از 43 طرفدار تیم تراکتورسازی به خاطر اتفاقات بازی استقلال و تراکتورسازی در بازداشت هستند.

به گزارش جی پلاس، آنچه در ورزشگاه آزادی رخ داد و تصاویر منتشر شده از دعواهای این استادیوم خیلی بی شباهت به تصاویر غزه نبود. انگار روی سکوها انتفاضه شده بود. تصاویر طرفدارانی که سرهای‌شان شکسته بود. صدای دشنام‌هایی که با تمام وجود داده می شد و رفتارهایی که به کلی بازی به آن زیبایی را تحت تاثیر قرار داده بود.

در پی آن اتفاقات نیروهای انتظامی 43 نفر از طرفداران تراکتورسازی را بازداشت کرده‌اند و هنوز این افراد در بازداشتگاه موقت هستند. صادق درودگر مدیر باشگاه تراکتورسازی می گوید از صبح دنبال حل مشکل طرفداران بازداشت شده است و تاکید دارد تعدادی از طرفداران‌شان که کودکان خردسال هم بوده اند، مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته اند .

به نظر می رسد شروع دعواها به دلیل بازسازی تعدادی از سکوها بوده که همیشه تبریزی ها در بازی پرسپولیس، آنجا می نشستند. 

نیروی انتظامی برای جا به جا کردن هواداران در موقعیت جدید با آنها چالش داشته و تراکتوری ها هم به دلیل مشکلات این روزهای کشور و ذهنیت های نادرستی که هر روز تشدید می شود، حتی قبل از شروع بازی، با نیروهای انتظامی وارد چالش شدند و این اتفاقات آغاز شده. 

اتفاقاتی که صحنه هایی تلخ را در استادیوم آزادی رقم زده است. فارغ از اینکه انگار یادمان رفته فوتبال بازی می کنیم برای لذت بردن و دوستی هایش، نه برای اینچنین همدیگر را زخمی کردن .

 

کدخبر: 986504 منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ