sport

از شایعه تاواقعیت

درحالی صبح امروز برخی رسانه‌ها در خبری عجیب مدعی ممنوع‌الخروج شدن مرحوم هادی نوروزی شدند، که هم مسئول اداره مالیاتی تهران و هم خانواده وی این موضوع را تکذیب کردند.

به گزارش جی پلاس؛  از صبح امروز بخشی از گزارش یک روزنامه ورزشی با تیتر «مرحوم هادی نوروزی ممنوع‌الخروج شد» منتشر کرد.

 

حتی یکی از خبرنگاران ورزشی و از مسئولان روابط عمومی ورزش شهرداری نیز در توئیترش نوشت: «اداره مالیات نامه‌ای به منزل مرحوم هادی نوروزی ارسال و اعلام کرده: در صورتی‌که مالیات مطالبات‌تان از باشگاه پرسپولیس پرداخت نشود، هادی نوروزی ممنوع‌الخروج خواهد شد!»

 

این شایعه عجیب حتی به سوژه طنز کاربران شبکه های اجتماعی هم تبدیل شد.

 

اما ساعاتی بعد، معصومه ابراهیم پور همسر هادی نوروزی  در واکنش به خبر ممنوع الخروجی همسر مرحومش گفت: «من از این موضوع بی خبر هستم. هیچ نامه ای از اداره مالیات به دست من و یا خانواده هادی نرسیده اما اگر این مساله صحت داشته باشد، واقعا مسخره است. یادم هست چند روز بعد از فوت هادی به ما گفتند مالیات او توسط باشگاه پرداخت شده اما حالا این خبر منتشر می شود.»

مهدی، برادر مرحوم هادی نوروزی هم با ابراز ناراحتی از  انتشار این شایعه عنوان کرد: بنده با آقای علیپور مسئول مالی باشگاه پرسپولیس هم تماس گرفتم که از چنین موضوعی اظهار تعجب کرد.

در همین رابطه «محمدرضا نوری» رئیس امور مالیاتی تهران با تکذیب خبر ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی گفت: «علیرضا خوشوقت» مدیرکل امور مالیاتی شمال تهران که حوزه ورزشکاران در این اداره کل مستقر است، با «معصومه ابراهیم‌‎پور» همسر مرحوم هادی نوروزی و همچنین «حمید رضا گرشاسبی» سرپرست باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و اعلام کرده که نامه ای مبنی بر ممنوع‎الخروجی این بازیکن به دلیل بدهی مالیاتی صادر نشده و این خبر کذب است. 

هرچند که این مطلب شایعه‌ای بیش نیست اما موضوع پرداخت مطالبات ورزشکاران فقید، موضوع مهمی است که مسئولان باشگاه ها نباید آن را فراموش کنند؛ موضوعی که هم «معصومه ابراهیم‌‎پور» همسر مرحوم هادی نوروزی بازیکن سابق پرسپولیس، هم فریده شجاعی، همسر منصور پورحیدری، پیشکسوت باشگاه استقلال از آن گلایه دارند.

کلمات کلیدی هادی نوروزی
کدخبر: 961644 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ