sport

مدیر تیم فوتبال امید، گفت: قرار شد تا 2 بازیکن نساجی در جمع ملی پوشان حضور یابند و پس از تست پزشکی، خود را به باشگاه معرفی کنند.

به گزارش جی پلاس، حمید استیلی در مورد موضوع خروج دو بازیکن تیم امید، گفت: روز گذشته دو بازیکن تیم نساجی مازندران به خاطر شرایطی که باشگاه برایشان ایجاد کرده بود، اردوی تدارکاتی تیم ملی امید را ترک کردند. در تماسی که با مسئولان باشگاه داشتم از آنها خواستم پس از برگزاری بازی دوستانه بازیکنان به تیم امید ملحق شوند. ضمن اینکه با سرمربی تیم ملی فوتبال امید نیز مذاکره کرده و خواستار بازگشت بازیکنان به باشگاه شدم.

وی افزود: با توجه به اینکه دو روز تست پزشکی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال امید در نظر گرفته شده است، قرار شد تا دو بازیکن مذکور در جمع ملی پوشان حضور یابند و پس از تست پزشکی، خود را به باشگاه معرفی کنند.

مدیر تیم ملی فوتبال امید، اظهار داشت:  زمان بسیار کمی برای آمادگی بازیکنان داریم. مسابقات سخت پیش رو به ما هشدار می دهد که به یک حمایت ملی نیاز داریم. بلافاصله و پس از پایان رقابت‌های لیگ دسته اول، اردوی های تیم تشکیل شد. بالغ بر 110 بازیکن را در اردوهای یک هفته ای و 5 روزه  مورد ارزیابی قرار دادیم و در نهایت 30 بازیکن را انتخاب کردیم تا در اردوهای اصلی تیم ملی تمرینات مستمر و دقیقی را انجام دهند. ما نیازمند بازی تدارکاتی هستیم تا ملی پوشان به هماهنگی برسند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قصدمان این نیست که از عدم حضور بازیکنان، باشگاه‌ها آسیب بخورند اما تیم فوتبال امید نیازمند نگاه حمایتی است. باشگاه‌ها موظف به در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی هستند. از باشگاه‌ها می‌خواهم به این تیم مانند تیم فوتبال بزرگسالان نگاه کنند چرا که آینده فوتبال کشور در دستان این بازیکنان است.

کدخبر: 961199 منبع: سایت رسمی فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ