life

پس از مراسم معارفه به عنوان سرمربی رئال

یولین لوپتگی پس از مراسم معارفه در رئال‌مادرید در کنفرانس خبری گفت: پس از مرگ مادرم، دیروز غم‌انگیزترین روز زندگی‌ام بود، احساس حقارت در من به نگاه شما بستگی دارد.

به گزارش جی پلاس، دقایقی پیش لوپتگی به طور رسمی هدایت رئال‌مادرید را برعهده گرفت.

این مربی روز گذشته به طور ناگهانی و یک روز مانده به جام جهانی 2018 روسیه از مربیگری تیم ملی اسپانیا برکنار شد. 

علت آن نیز توافق وی با رئالی‌ها بود که فدراسیون اسپانیا این مسئله که با بی‌خبری‌ آنها رسانه‌ای شده بود را نپذیرفتند.

لوپتگی در کنفرانس خبری باشگاه رئال‌مادرید اظهار داشت: خیلی برایم عجیب است که اینجا در مادرید هستم. ما باید قوی باشیم و از این مسئله برای رشد دادن شرایط فوتبال استفاده کنیم. امروز ما باید در کنار هم تلاش کنیم و پیروز شویم.

وی ادامه داد: از همه تشکر می‌کنم و احساس می‌کنم باشگاه رئال مادرید جزوی از خانواده‌ام است. روز گذشته ، پس از مرگ مادرم غم‌انگیزترین روز زندگی‌ام بود. اما امروز خوش‌ترین روز زندگی‌ام است.

لوپتگی در خصوص صحبت با رئیس فدراسیون اسپانیا گفت:  وقتی چیزی برای دانستن وجود داشته باشد ، او اولین کسی است که از ماجرا خبردار می‌شود. من کنفرانس خبری در آن روز می‌خواستم ولی من باید صبر می‌کردم. این اتفاق در چند ساعت رخ داد، من تنها می‌خواستم با همه رو راست باشم و این توافق را علنی کنم. پنهان شدن آن اتفاق خوبی نبود. 

وی ادامه داد: بازیکنان خیلی خوب این ماجرا را پذیرفتند. خوب تمرین کردند و چیز دیگری برای گفتن ندارم. مطمئنم که آنها قهرمان جام جهانی خواهند شد.

مربی رئال‌مادرید در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا احساس حقارت می‌کند تصریح کرد: احساس حقارت به من بستگی ندارد به نگاه شما بستگی دارد. من آرام هستم و حرفه‌ای و صادقانه برخورد کردم. اگر رئیس فدراسیون می‌خواهد با این روش برخورد کند من نمی‌دانم. این اتفاق نیز روی بازیکنان تاثیری نداشت. من دوست داشتم که روبیالس از راه متفاوتی واکنش نشان دهد.

لوپتگی ادامه داد: زمان برنمی‌گردد، من قانع شدم که کارم صادقانه و صاف و ساده بوده است. می‌خواستم واکنش رئیس فدراسیون تغییر دهم ولی نشد.

مربی رئال‌مادرید در خصوص بهتر بودن جام جهانی یا لیگ قهرمانان اروپا تصریح کرد: بردن جام جهانی بزرگ‌ترین چیز در فوتبال است اما بردن لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید یک امر مهم است. شغل من که درونش هستم بسیار مهم است.

کدخبر: 942747
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ