life

کنسرت خواننده پاپ در حاشیه جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه به رهبری علی ثابت برگزار می‌شود.

به گزارش جی پلاس، فرزاد فرزین که به تازگی از تور کنسرت‌های خارج از کشور خود بازگشته است در ادامه این تور در روسیه در حالی روی صحنه خواهد رفت که روز قبل از آن اولین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی برگزار شده است.

این خواننده در تاریخ ۱۶ ژوئن در شهر سن پترزبورگ روسیه روی صحنه خواهد رفت تا همزمان با حضور تیم ملی فوتبال ایران در این شهر، میزبان ایرانی‌های روسیه در کنسرتش باشد.

فرزین که پیش از این نیز در سال ۲۰۱۵ در جشنواره آرت فوتبال روسیه به اجرای برنامه پرداخته بود، در ادامه تور کنسرت‌هایش این بار با تم فوتبال در روسیه به اجرای برنامه خواهد پرداخت و برنامه‌ریزی‌های زیادی برای یک پرفورمنس فوتبالی برای این کنسرت انجام داده است.

او ضمن آرزوی موفقیت کردن برای تیم ملی گفت: برنامه‌های زیادی برای این کنسرت دارم که در حال آماده‌سازی و مهیا کردن شرایط آن هستیم. قطعا در تلاشیم یکی از بهترین اجراهای سال را در روسیه روی صحنه ببریم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بعد از ماه رمضان آهنگ جدید منتشر کنیم و یک موزیک ویدئوی جدید که نسبت به ویدئوهای دیگر فرمت متفاوت تری دارد. قرارداد بازی در سریال جدیدی را هم بستیم که اطلاعات آن به زودی اعلام می‌شود.

 

کدخبر: 940609 منبع: هنرآنلاین
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ