life

ناصر ملک‎مطیعی در برنامه تلویزیونی «دورهمی» که اجازه پخش نگرفت، گفته بود: اینجا مملکت خودم است و پایم روی زمین است. ما ریشه داریم و هنوز پایبند سنت‌ها و فرهنگ‌مان هستیم.

به گزارش جی پلاس؛ پس از گذشت مدتی از درگذشت ناصر ملک‌مطیعی یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان فیلمی از گفتگوی مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی که توسط یکی از تماشاگران حاضر در استودیو «دورهمی» گرفته شده بود را پخش کرده است و برخی رسانه های رسمی داخلی آن را منتشر کرده اند. { ورود موباییل به استدیو دورهمی ممنوع بود}

سخنان ناصر ملک مطیعی در ابتدای برنامه که احساساتی شده بود:

این چند دهه‌ای که گذشته و مردم عزیزم من را فراموش نکردند اصلا جای صحبت ندارد و سکوت کنم بهتر است. امروز خیلی خوشحالم که پس از سال‌ها دوری از خانه اینجا هستم و خدا را واقعا شکر می‌کنم.

{در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه چرا ایران را ترک نکرد} برای من وقتی از زیر بازارچه معیر عبور می‌کنم و لبوفروش فریاد می‌زند لبو، لذت بخش است. اینجا ممکلت خودم است و پایم روی زمین است.

ما ریشه داریم و هنوز پایبند سنت‌ها و فرهنگ‌مان هستیم. کجا می توانستم شاهد این احترامی که مردم به من می‌گذارند باشم.

شما فرض کنید که من ناصر ملک‌مطیعی در طبقه پنجاهم در لاس وگاس در جکوزی در حال فیلم بازی کردن بودم یا اینکه در ایران در کنار مردم عزیز حضور داشتم؟

{درباره ممنوع الکاری} زمانی که قرار شد دیگر کار نکنیم در گوشه حیاط خانه‌مان که ونک بود شروع به شیرینی پزی کردیم.

حیف است که بعضی از هنرمندان مملکت ما آسایش و رفاه نداشته باشند، باید به آن‌ها رسیدگی کرد زیرا که زندگی خودشان را در راه هنر گذاشتند و عاشقانه کارشان را دوست داشتند. الان در گوشه و کنار پنهان هستند و الان رویشان نمی‌شود در انظار عمومی حاضر شوند.

فیلم ایرانی به قهرمان لازم دارد، ما در طول تاریخ گرفتار مسایل و مشکلات زیادی بودیم و همواره درگیر زد و خوردهای بسیاری بودیم و همواره یک قهرمان پیدا می‌شد و مردم زیر چتر او می‌رفتند. مردم قهرمان دوست دارند.

کدخبر: 937939
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ