life

مدیرکل تعزیرات حکلومتی استان کرمانشاه از نظارت جدی بر صرافی‌های کرمانشاه خبر داد و گفت: محدوده میدان آزادی نیز از وجود افرادی که خرید و فروش غیرقانونی ارز داشته باشند، پاکسازی خواهد شد.

به گزارش جی پلاس، داریوش جودکی منطقه کرمانشاه، با اشاره به برنامه‌ریزی‌ صورت گرفته برای ایجاد ثبات و آرامش در بازار ارز کرمانشاه به تبعیت از سیاست‌هایی که در کشور دنبال می‌شود، تاکید کرد: در همین راستا گشت‌های مشترکی را با همکاری سایر بخش‌ها از جمله نیروی انتظامی و نماینده بانک‌ها آغاز کرده‌ایم و به صورت روزانه و هفتگی نظارت بر صرافی‌ها را در برنامه داریم.

وی ادامه داد: در این بازرسی‌ها با عرضه هرگونه دلار با قیمت بیش از 4200 تومان که مصوب کشوری است، برخورد خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه افزود: به علاوه اگر باخبر شویم صرافی‌ها دلار دارند و آن را در صورت تقاضا به مردم عرضه نمی‌کنند، با این موارد تخلف نیز برخورد می‌شود.

جودکی برخورد با دلالی ارز را نیز از دیگر مواردی دانست که در جریان این گشت‌ها به آن رسیدگی می‌شود و عنوان کرد: ممکن است برخی افراد با استفاده از مدارک نامعتبر از بانک ارز دریافت کنند و آن را در بازار آزاد بفروشند که این امر به نوعی قاچاق ارز محسوب می‌شود و تخلف است.

وی از پاکسازی محدوده میدان آزادی(کوچه لک‌ها) از دلالان ارز که به صورت غیرمجاز فعالیت دارند نیز خبر داد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه هدف از این برنامه‌ها را کنترل بازار ارز و برخورد با اخلالگران نظام اقتصادی عنوان کرد و افزود: البته اجرای این برنامه‌ها زمان‌بر است.

 

کدخبر: 921698 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ