sport

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: با وجود عملکرد دلپذیر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فقط 2 امتیاز گرفته‌ایم.

به گزارش جی پلاس، ارطغرل ساغلام در نشست خبری قبل از بازی با الغرافه قطر گفت: وقتی به گذشته نگاه می‌کنم می‌بینم 5 بازی خوب در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا بازی کردیم، اما با وجود موقعیت های زیادی که کسب کرده و نمایش دلپذیری داشتیم تنها 2 امتیاز کسب کردیم که این از بدشانسی تیم ما بوده که امروز در این جایگاه جدول قرار داریم.

وی افزود: فردا به دنبال پیروزی هستیم تا با برد از این مسابقات خداحافظی کنیم.کمک دیگری که این مسابقات می تواند به ما کند این است که ما در لیگ ایران 2 بازی داریم. با وجود داشتن حاشیه امنیت، 6 امتیاز با تیم های سقوط کننده فاصله داریم. یکشنبه آینده آخرین بازی خود را در تبریز برگزار می‌کنیم و می‌خواهیم با روحیه خوبی که در بازی فردا به دست می‌آوریم به استقبال 2 بازی باقی‌مانده در لیگ برتر برویم و با خاطره خوشی بازی هایمان در تبریز را به اتمام رسانیم.

ساغلام در ادامه یادآور شد:‌دانیال اسماعیلی فر و احسان پهلوان همچنان مصدوم هستند، مهدی زاده هم مصدومیت جزیی دارد.

وی تاکید کرد: سرمربی تیم الغرافه دوست من است و ای کاش در شرایط متفاوتی به مصاف تیم الغرافه می رفتیم و در یک بازی حیثیتی و حساس به مصاف هم می رفتیم.

ساغلام در ادامه خاطرنشان کرد: پهلوان در بازی با الجزیره و دانیال اسماعیلی‌فر در بازی آخر در لیگ برابر سپاهان مصدوم شدند. علت مصدومیت بازیکنان ما کمبود بازیکن است. در هر بازی با 13 یا 14 بازیکن به میدان می‌رویم و در این دوره پرفشار به هیچ بازیکن خود استراحتی نداده و هیچ بازیکنی در تمرین مصدوم نشده است.

وی افزود: شربتی هم در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا مصدوم شده است و در این دوره فشرده یا ریکاروی کرده یا استراحت داده و یا پیش از بازی عرق گیری کرده و هیچ زمانی برای کار کردن تاکتیکی با تیم نداشتیم.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفتک من 13 بازی هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده داشتم که 10 بازی عالی بودیم و 3 بازی هم خوب بودیم، اما تنها 3 برد به دست آوردیم و متاسفانه از موقعیت های بی شمار تیم استفاده نبردیم.

وی افزود: در مورد خط دفاعی اشتباهات زیادی داشتیم و می توانم بگویم تمام بدشانسی‌هایی که یک تیم می توانست در 3 فصل داشته باشد ما در این 13 بازی داشتیم. خیلی از مسابقات را با بازیکنان جوان و بی تجربه در میدان ظاهر شدیم. ما خیلی از بازیکنان خود را حتی در لیگ ایران نتوانستیم استفاده کنیم و ناچار شدیم در آسیا از این بازیکنان جوان و کم تجربه استفاده کنیم. در این 2 ، 3 ماه خیلی بدشانسی داشتیم و با سختی های زیادی روبه رو بودیم. در خط حمله موقعیت های زیادی را از دست دادیم. هم پنالتی از دست دادیم و چند بار هم توپ را به تیر دروازه زدیم.

وی افزود: در بازی مقابل سپاهان، ذوب آهن و سپیدرود موقعیت‌های زیادی برای زدن گل و برتری از دست دادیم و گل های حریف نیز با اشتباهات ما به دست آمده که می توانم به گل سپیدرود اشاره کنم.

ساغلام در ادامه عنوان کرد:‌ از هواداران تراکتورسازی می‌خواهم در کنار تیم بوده و با تمام وجود تیم را تشویق کنند.اگر مسئولان، تماشاگران و همه دست به دست هم دهیم می توانیم یک تیم قوی ساخته و باز هم تراکتورسازی تیم مدعی قهرمانی فوتبال ایران شود.

وی در پایان اظهار داشت: همه باید مسئولیتی که داریم را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و با اتحاد و همدلی به سمت موفقیت گام برداریم.

 

کدخبر: 900534
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ