sport

اولین مصاحبه هافبک نیجریه ای پس از پیوستن به جمع سرخپوشان پایتخت

مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس با اظهار خوشحالی از حضور در این تیم گفت: پرسپولیس بهترین انتخاب من بود و هر بازیکن دیگری هم جای من بود به این پیشنهاد نه نمی‌گفت.

به گزارش جی پلاس، گادوین منشا در اولین فصل حضورش در فوتبال ایران موفق شد با پیراهن پیکان درخشش خیره‌ کننده‌ای داشته باشد و از این‌‌رو در فصل نقل‌وانتقالات مشتری‌های زیادی پیدا کرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در عقد قرارداد با این مهاجم نیجریه‌ای به موقع عمل کرده و یک ماه قبل از اتمام لیگ قراردادی را با این بازیکن امضا کردند. در روز‌های اخیر باشگاه‌های لیگ برتری زیادی با پیشنهادات وسوسه‌انگیز تلاش زیادی کردند تا منشا را جذب کنند اما او در نهایت به انتخاب اول خود احترام گذاشت.

منشا در مورد خیلی مسائل پیرامون خودش به سوالات پاسخ داد:

تو را باید مهاجم جدید پرسپولیسی بدانیم؟

فکر نمی‌کنم این خبر برای کسی سورپرایز باشد. پرسپولیس انتخاب خیلی وقت پیش من است و در حال حاضر از اینکه قراردادم با این باشگاه نهایی شده حس متفاوتی نسبت به گذشته دارم. فقط می‌توانم بگویم همه چیز عالی است.

پرسپولیس را چگونه‌ باشگاهی می‌دانی؟

یک باشگاه بزرگ و کاملا متفاوت با دیگر باشگاه‌های ایرانی، این شناختی است که من در اولین فصل حضورم در ایران تجربه کردم.

چرا یکسری مشکلات پیرامون قرارداد تو با باشگاه پرسپولیس بوجود آمد؟

مشکلی وجود نداشت. نمی‌دانم چرا قرارداد من با پرسپولیس این همه سر و صدا و حرف‌وحدیث بوجود آورد در حالی که من در ایران فقط یک انتخاب داشتم و آن هم پرسپولیس بود.

گویا باشگاه‌‌های زیادی سعی داشتند تو را وسوسه کنند تا با این تیم بروی و استقلال یکی از این باشگاه‌ها بود؟

بله دقیقا همین طور است. نه تنها استقلال بلکه خیلی از تیم‌های ایرانی به من پیشنهادات خوبی دادند اما من بهترین انتخاب را داشتم.

 دلیل انتخاب پرسپولیس واقعا چه بود؟

تفاوت پرسپولیس با باشگاه‌های دیگر ایرانی کاملا مشهود است. من به تیمی آمده‌ام که می توانم در آن پیشرفت کنم. تیمی که از نظم تاکتیکی خیلی خوبی برخوردار است. تیم برانکو در دفاع و حمله عالی کار می‌کند و من این شیوه بازی را می‌پسندم. با توجه به بازی‌هایی که پرسپولیس در این فصل ارائه داد فکر می‌کنم هر فرد دیگری هم جای من بود وقتی با پیشنهاد این تیم مواجه می‌شد هرگز نه نمی‌گفت.

فکر می‌کنی در پرسپولیس همانند پیکان موفق شوی؟

البته که می‌توانم. وقتی شما قرار است کنار نفراتی خیلی خوبی بازی کنی چرا نباید موفق شوی؟!

خیلی‌ها منتظر دیدن زوج مهدی طارمی و گادوین منشا هستند.

نمی‌دانم چه جوابی بدهم. به هر حال باید کنار طارمی بازی کنم و آن وقت بهتر می‌توانم در این مورد صحبت کنم.

 پرسپولیس موفق شد راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا شود، آیا می‌توانی با این تیم قهرمان آسیا شوی؟

بله؛ چرا که نه.پرسپولیس تیم بزرگی است و در آسیا جزو بهترین‌هاست. ما تیم خیلی خوبی داریم که یکی از مدعیان جدی قهرمانی در آسیاست و امیدوارم در این تیم بتوانم به این افتخار دست پیدا کنم.

می‌توانی با درخشش در پرسپولیس به تیم ملی نیجریه هم دعوت شوی؟

البته که تلاش می‌کنم این اتفاق رخ دهد. پرسپولیس تیم بزرگی است و درخشش در این تیم مسیر مرا برای رسیدن به پیراهن تیم ملی هموار خواهد کرد.

صحبتی با هواداران پرسپولیس نداری؟

از هواداران تشکر ویژه دارم. آنها در ماه‌های اخیر مرا مورد لطف خود قرار دادند. حمایت‌های آنها در شبکه‌های اجتماعی انگیزه مرا برای حضور در پرسپولیس بالا برد. از اینکه آنها مرا شایسته حضور در تیم‌شان دانستند تشکر می‌کنم؛  قرارم با هواداران پرسپولیس باشد در زمین فوتبال!

 

کدخبر: 641930 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ