sport

شروع از رم، پایان در لندن

پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ برنامه کامل مرحله گروهی این مسابقات نیز مشخص شد.

به گزارش جی پلاس، با انجام قرعه‌کشی مرحله اصلی رقابت‌های یورو 2020 از برنامه کامل این جام رونمایی شد.

 بر این اساس، مسابقات یورو 2020 از تاریخ 23 خرداد 1399 در شهر رم آغاز و یک ماه بعد در تاریخ 22 تیر 1399 در شهر لندن خاتمه خواهد یافت.

برنامه کامل بازی‌های مرحله گروهی به این شرح است: 

جمعه 12 ژوئن (23 خرداد)

گروه اول: ترکیه - ایتالیا، 23:30، رم

شنبه 13 ژوئن (24 خرداد)

گروه اول: ولز - سوئیس، 17:30، باکو

 گروه دوم: دانمارک - فنلاند، 20:30، کپنهاگ

گروه دوم: بلژیک - روسیه، 23:30، سن پترزبورگ

یکشنبه 14 ژوئن (25 خرداد)

 گروه چهارم: انگلیس - کرواسی، 17:30، لندن

 گروه سوم: اتریش - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم

دوشنبه 15 ژوئن (26 خرداد)

 گروه چهارم: برنده پلی‌آف سطح سوم - جمهوری چک، 17:30، گلاسکو

 گروه پنجم: لهستان - برنده پلی‌آف سطح دوم، 20:30، دوبلین

 گروه پنجم: اسپانیا - سوئد، 23:30، بیلبائو

سه‌شنبه 16 ژوئن (27 خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - پرتغال، 20:30، بوداپست

گروه ششم: فرانسه - آلمان، 23:30، مونیخ

چهارشنبه 17 ژوئن (28 خرداد)

 گروه دوم: فنلاند - روسیه، 17:30، سن پترزبورگ

گروه اول: ترکیه - ولز، 20:30، باکو

 گروه اول: ایتالیا - سوئیس، 23:30، رم

پنجشنبه 18 ژوئن (29 خرداد)

گروه سوم: اوکراین - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 17:30، بخارست

 گروه دوم: دانمارک - بلژیک، 20:30، کپنهاگ

 گروه سوم: هلند - اتریش، 23:30، آمستردام

جمعه 19 ژوئن (30 خرداد)

 گروه پنجم: سوئد - برنده پلی‌آف سطح دوم، 17:30، دوبلین

 گروه چهارم: کرواسی - جمهوری چک، 20:30، گلاسکو

 گروه چهارم: انگلیس - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، لندن

شنبه 20 ژوئن (31 خرداد)

 گروه ششم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - فرانسه، 17:30، بوداپست

 گروه ششم: پرتغال - آلمان، 20:30، مونیخ

 گروه پنجم: اسپانیا - لهستان، 23:30، بیلبائو

یکشنبه 21 ژوئن (1 تیر)

 گروه اول: ایتالیا - ولز، 20:30، رم

گروه اول: سوئیس - ترکیه، 20:30، باکو

دوشنبه 22 ژوئن (2 تیر)

 گروه سوم: برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم - هلند، 20:30، آمستردام

گروه سوم: اوکراین - اتریش، 20:30، بخارست

 گروه دوم: روسیه - دانمارک، 23:30، کپنهاگ

 گروه دوم: فنلاند - بلژیک، 23:30، سن پترزبورگ

سه‌شنبه 23 ژوئن (3 تیر)

گروه چهارم: جمهوری چک - انگلیس، 23:30، لندن

گروه چهارم: کرواسی - برنده پلی‌آف سطح سوم، 23:30، گلاسکو

چهارشنبه 24 ژوئن (4 تیر)

 گروه پنجم: برنده پلی‌آف سطح دوم - اسپانیا، 20:30، بیلبائو

گروه پنجم: سوئد - لهستان، 20:30، دوبلین

گروه ششم: آلمان - برنده پلی‌آف سطح اول یا چهارم، 23:30، مونیخ

 گروه ششم: پرتغال - فرانسه، 23:30، بوداپست

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1299915
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ