sport

وزیر ورزش و جوانان گفت: دبیر تجربه خوبی در بخش قهرمانی و مدیریتی دارد و تمام موارد لازم را دارد. تعامل با تمام بزرگان و استفاده از تجربیات پیشکسوتان از جمله برنامه‌های فدراسیون است.

به گزارش جی پلاس؛ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو و برانوش نیک‌بین با حضور در خانه کشتی تهران از تمرینات تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آستانه مسابقات جهانی بازدید کردند.

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدیدش از اردوی تیم‌های ملی کشتی در جمع کشتی‌گیران گفت: تشکر می‌کنم بابت هماهنگی این برنامه بازدید. فدراسیون کشتی بعد از انتخابات به آرامش خوبی رسیده است و امیدواریم با یک برنامه ریزی خوب مسابقات جهانی را با نتایجی خوب پشت سر بگذاریم و بعد از آن برای حضوری موفق در رویداد بزرگ بازی‌های المپیک آماده شویم و باتوجه به جایگاه کشتی نتایج خوبی بگیریم.

وی ادامه داد: دبیر تجربه خوبی در بخش قهرمانی و مدیریتی دارد و تمام موارد لازم را دارد. تعامل با تمام بزرگان و استفاده از تجربیات پیشکسوتان از جمله برنامه‌های فدراسیون است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: با توجه به توقعات و گذشته روشن این رشته حساب ویژه‌ای توسط مردم روی کشتی باز شده است. کادر مربیگری هر دو رشته آزمون پس داده، باتجربه و میدان دیده‌ای هستند که کارنامه خوبی دارند همه شرایط دست به دست هم داده مسیر موفقیت فراهم شود. 

سلطانی‌فر گفت: همه دوست دارند روی سکوی المپیک بروند و باعث شادی مردم  شوند. با وجود تمام محدودیت‌هایی که کشور دارد نگاهمان به کشتی ویژه است و تلاش می‌کنیم تمام امکانات تا حد امکان فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: بحث حضور در المپیک را از حدود 2 سال قبل آغاز و این فرآیند را تعریف کردیم و نقاط ضعف و قوت رشته‌های مختلف را شناسایی و ارزیابی کردیم. خوشبختانه اکثر رشته‌ها نتایج خوبی گرفتند و کشتی هم درخشان ظاهر شد.

وی ادامه داد: جوانگرایی خوبی در تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی صورت گرفته و به درخشش آنها امیدواریم. مسابقات جهانی قبل از المپیک اهمیت بالایی دارد. کشتی بیشترین سهمیه را در بازی‌های المپیک دارد و امیدواریم هر 12 سهمیه را بگیرند. مجموعه عواملی که در فدراسیون کشتی داریم، آرام و دور از حاشیه و بسیار باانگیزه. نوید بخش آینده خوبی در کشتی است. البته حتما باید در المپیک نتیجه بگیرند چون انتظار از کشتی بالاست.

 

این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1252891 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ