life

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه خبرنگاری با اشاره به اینکه لیست خبرنگاران و رسانه‌های دریافت کننده طرح ترافیک ۹۸ تا پایان تیر ماه اعلام می‌شود، گفت: پرونده کارت بلیت خبرنگاران نیز در این هفته بسته خواهد شد.

به گزارش جی پلاس، فرهاد خوانساری درباره علت تأخیر در صدور پیامک برای متقاضیان کارت بلیت خبرنگاری، اظهار داشت: برای ثبت نام و صدور مجوز طرح ترافیک، دو مجموعه شهرداری تهران و سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران (فاوا) دخیل بودند اما برای کارت بلیت خبرنگاری علاوه بر دو مجموعه مذکور شرکت صادر کننده کارت نیز درگیر موضوع است.

وی با بیان اینکه شرکت صادر کننده کارت، به مشکلی برخورده و این امر باعث ایجاد وقفه در توزیع کارت بلیت‌ خبرنگاران شده است، ادامه داد: با این حال احتمال اینکه پرونده این موضوع در همین هفته بسته شود، زیاد است.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه خبرنگاری با اشاره به اینکه بر خلاف پیش‌بینی‌های صورت گرفته تعداد خبرنگارانی که در طرح تمدید ثبت‌نام برای دریافت کارت بلیت شرکت کردند اندک بود، تصریح کرد: طبق آنچه پیش از این اعلام شده بود، کارت بلیت‌ها از زمان صدور به مدت یکسال اعتبار دارد.

به گفته خوانساری، اسامی خبرنگاران دریافت کننده مجوز طرح ترافیک، به همران نام رسانه‌هایشان تا آخر تیر ماه اعلام می‌شود.

 

کدخبر: 1210589 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ