jamee

فرمانده انتظامی مرند از دستگیری سارق حرفه‌ای لوازم داخل خودرو با ۲۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش جی پلاس، کاظم دهقانی ظهر  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۱ طالقانی شهرستان مرند، در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در نقاط مختلف این شهرستان، بررسی‌ها و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، متهم را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های پلیس به ۲۵ فقره سرقت قطعات خودرو از جمله باطری، آچار آلات، باند، ضبط پخش، زاپاس و مدارک شناسایی اعتراف کرد.

دهقانی همچنین با اشاره به افزایش کشف سرقت در مرند گفت: در آخرین روزهای سال گذشته نیز یک باند سرقت در مرند کشف شد که ۵ نفر در این رابطه بازداشت شدند، آنها با استفاده از جعل اوراق شناسایی افراد، به دفترخانه مراجعه کرده و وکالت نامه گرفته و با مراجعه به بانک از حساب شأن برداشت می‌کردند که از این طریق نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال سرقت کرده بودند.

وی افزود: این باند در آخرین مورد سرقت خود، مبلغ ۲۴۰ میلیارد ریال از حساب یک نفر در حال سرقت بودند که جلوی آن گرفته شد و افراد سارق دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند در پایان به شهروندان توصیه کرد: خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیا و اموال قیمتی و وجه نقد، در خودروها خودداری کنند و هر گونه تردد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

کدخبر: 1166129 منبع: مهر
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ