sport

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره عملکرد داوری در دیدار مقابل پدیده حرف زد.

به گزارش جی پلاس، علیرضا مرزبان بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: باخت بدی برای ما بود مقابل پدیده که خیلی خوب بازی کرد و ما خیلی بد بازی کردیم. می‌توانستیم ۲ گل دیگر هم بخوریم و از روزهای بد فوتبالی ما بود. تیم نتوانست دستورات تاکتیکی را به هیچ وجه اجرا کند. ۸ بازیکنی که امروز در تیم ما قرار داشت فصل گذشته در لیگ یک بازی می‌کردند و طبیعی است که نتوانند مقابل پدیده خوب باشند. ناراحتم از بازیکنانم که اینگونه بازی کردند. تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم . می‌دانم تیم ما به زمین برمی‌گردد.

وی افزود: ما بازی‌های سخت‌مان را پشت سر گذاشته‌ایم و در هفته‌های آینده با تیم‌هایی که در همسایگی‌مان در جدول هستند بازی داریم با استقلال خوزستان، سپیدرود رشت و ... در این بازی‌ها محکوم به برد هستیم تا در لیگ برتر بمانیم.

وی در مورد اعتراض‌هایی که به داوری انجام شد گفت: مشکل خاصی نیست همه کبوترها را در آسمان اعدام نکنید یکی دو بازیکن ما هم کارت زرد گرفتند بازیکنی هم که اخراج شد 100درصد مقصر است و نباید آنگونه رفتار می‌کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصدومیت کولی‌بالی و غیبتش گفت:‌او واقعا مصدوم است در تلاش هستیم تا او را به بازی‌های هفته آینده‌مان برسانیم. شادکام هم مصدوم است و باید این مصدومان را برسانیم.

 

کدخبر: 1162717
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ