sport

پس از پیروزی پرسپولیس برابر الاهلی

مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید هزینه‌های باشگاهش برای برگزاری دیدار با الاهلی در کشور ثالث ۱۰ برابر دیدارهای خانگی است.

به گزارش جی پلاس؛ ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس پس از برتری دو گله این تیم برابر الاهلی عربستان گفت: بازی خیلی خوبی بود. کادر فنی و بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و برد به موقعی کسب کردیم.

 

او ادامه داد: بلیت‌فروشی جالب نبود و از رایگان بودن بازی اطلاعی ندارم. من همیشه می‌گویم وضع باشگاه خوب است و چون اگر نگوییم فایده‌ای ندارد چون کسی به ما کمک نمی‌کند. این سفر برای ما ۱۰ برابر هزینه داشت و آن را با یک دهم هزینه در تهران انجام می‌دادیم. تمام هزینه‌های سفر مثل حمل‌و نقل، پرواز، هتل و کرایه زمین دلاری بود. باید به فکر درآمدی ثابت برای این هزینه‌های ناگهانی باشیم. وزارت ورزش امکان کمک ندارد اما باید فکری به حال این هزینه‌ها شود. هزینه‌های انجام شده ۱۰ برابر است نکته بد این است که این ۱۰ برابر دلاری است نه ریالی. روز گذشته من با مشکل انتقال ارز مواجه شدم که این اتفاق خوبی نیست.

 

عرب اضافه کرد: من نامه‌ای را برای این هزینه‌ها برای وزرات ارسال کردم و نامه دیگری هم در این راستا ارسال کردیم. هزینه ناظران و داوران در این سفر با ما بود و مجبور بودیم یک هتل مجزا برای آن‌ها و یک هتل برای بازیکنان بگیریم. اگر این بازی در تهران برگزار می‌شد هزینه‌های ما کم‌تر بود.

 

کدخبر: 1160106
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ