sport

سرمربی پدیده مشهد از برگزاری بازی در ساعاتی از روز که دمای هوا در اهواز زیاد است، انتقاد کرد.

به گزارش جی پلاس؛  یحیی گل‌محمدی پس از تساوی تیمش برابر فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار کرد: شاهد بازی زیبا و فنی از جانب هر دو تیم بودیم. هم ما می‌توانستیم برنده باشیم و هم فولاد. اگر از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده می‌کردیم، قطعاً برنده می‌شدیم.

سرمربی پدیده مشهد افزود: به فولاد هم بابت این بازی زیبا تبریک می‌گویم. حریف فقط در دقایقی از بازی به خاطر گرمای هوا از نفس افتاد. کسب یک امتیاز از اهواز ارزشمند است. به بازیکنانم خسته‌نباشید و خدا قوت می‌گویم‌.

وی تصریح کرد: اینکه در این شهر و در این گرما، ساعت بازی از ۱۷:۴۵ به ۱۶:۰۰ موکول شد، باعث تعجب است. قبل از بازی اعتراضی نکردم چون نمی‌خواستم بازیکنانم تحت تأثیر قرار گیرند. باید آقایان جوابگو باشند که چرا در این گرما بازی ساعت ۱۶ برگزار می‌شود و در سرمای تبریز، بازی ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.

وی گفت: هدف ما گرفتن سه امتیاز بود، اما عملکردمان شاید آنطور که باید و شاید نبود. بازی تحت تأثیر گرمای زمین بود. هر دو تیم با این گرما مشکل داشتند. با توجه به شرایط جدول، یک امتیاز هم برای ما ارزشمند بود، اما به دنبال سه امتیاز بودیم. حتی تعویض‌هایمان هم هجومی بود.

گل‌محمدی در مورد یار دوازدهم تیم پدیده شهرخودرو و حضور گسترده هواداران تیمش در دیدارهای خانگی این تیم در لیگ هجدهم تصریح کرد: اطلاع کامل دارید که در نیم‌فصل نخست، شرایط سختی داشتیم و با توجه به نتایج خوبی که کسب کردیم، هواداران عالی از ما حمایت کردند و عاشق این تیم شدند. خیلی از مشکلاتی که در نیم‌فصل اول داشتیم، به خاطر پیگیری و حمایت هواداران حل شد و مسئولان مجاب شدند تا بسیاری از مشکلات را حل کنند. ثبت این نتایج را مدیون هواداران هستیم و از تک‌تک این عزیزان تشکر می‌کنیم. برای رسیدن آخر هفته و بازی درکنار هواداران، لحظه‌شماری می‌کنیم و عشقی میان پدیده شهرخودرو و هواداران شکل گرفته که بی‌نظیر است.

وی خاطرنشان کرد: برای کسب سهمیه تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و امیدوارم در نهایت به این مهم دست یابیم تا هواداران خوشحال شوند.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد اکبر صادقی در پدیده شهرخودرو گفت: او یکی از بازیکنان محوری ماست و شرایط بازی ایجاب می‌کرد که در نیمه خودمان باشد و در پوشش به مدافعان کمک کند.

کدخبر: 1156469
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ