sport

سرمربی بلژیکی تراکتورسازی از خوشحالی مردم در 13بدر شگفت زده شده است.

به گزارش جی پلاس؛ جرج لیکنز، سرمربی تراکتورسازی اظهار کرد: سال جدید را تبریک می‌گویم و در روز ۱۳ بدر وقتی دیدم که مردم شاد هستند، برایم جالب بود و اتفاق جالبی را شاهد بودم.

لیکنز همچنین درباره دیدار با صنعت نفت گفت: حریف فردای ما از راه دوری آمده است و امیدوارم بتوانیم با ارائه بازی خوب مقابل این تیم، سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. زمانی که اسم صنعت نفت می‌آید، یاد بازی رفت و شکست در بازی جام حذفی می‌افتم و امیدوارم بتوانیم با پیروزی در بازی فردا، نتایج‌مان مقابل این تیم در دور رفت را جبران کنیم و از هواداران انتظار داریم که فردا به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. آمار نشان می‌دهد که نفت آبادان بیش‌ترین تعداد تساوی را داشته و این موضوع بیانگر این است که تیم حریف ما به دنبال امتیاز گرفتن است.

سرمربی تراکتورسازی درباره بازی‌های باقی مانده تیمش گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و نمی‌خواهم به سایر مسابقات‌مان فکر کنیم. برنامه‌ریزی ما برای فینال فردا مقابل نفت آبادان است و به هر بازی، به چشم یک فینال نگاه می‌کنیم. تنها قولی که می‌توانم بدهم این است که سعی کنیم بهترین عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم و برنامه‌هایی داریم که نیم نگاهی هم به فصل آینده می‌کنیم تا مرحله به مرحله پیش برویم. شرایط حساسی در بالای جدول وجود دارد و تیم‌ها، شانه به شانه هم پیش می‌روند و اینکه ما ۳۶ گل زده داریم، نشان می‌دهد که ما به دنبال ارائه بازی‌های هجومی هستیم.

لیکنز درباره آخرین وضعیت استوکس گفت: این مساله درون خانوادگی است و می‌خواهیم این موضوعات را در داخل تیم حل کنیم و برای‌مان فرقی نمی‌کند که کدام بازیکن باشد. همان‌طور که می‌دانید، به دلیل اتفاقاتی که افتاده است، به او در مسابقه قبلی بازی ندادیم و خوشبختانه در هر پست، چند بازیکن خوب داریم.

وی گفت: من در تبریز احساس آرامش می‌کنم و دوست دارم به خواسته‌هایی که در بلندمدت داریم برسیم و خوشحالم که مالک باشگاه نیز، برنامه‌های خوبی برای تراکتور دارد و خوشحالم که هواداران پرشور نیز همواره از ما حمایت می‌کنند.

کدخبر: 1155826 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ