sport

سرمربی فرانسوی با بازگشت به رئال مادرید همه برنامه‌های باشگاه یوونتوس را بر هم زد.

به گزارش جی پلاس، بازگشت زین الدین زیدان به رئال مادرید یک خبر خوش برای هواداران این تیم بود، هم‌چنین برای بازیکنان. با این حال هزاران کلیومتر آن طرف‌تر در تورین، یوونتوسی‌ها از این اتفاق ناراحت شدند.

برنامه باشگاه ایتالیایی این بود که زیدان سال آینده سرمربی تیم شود. سرمربی فرانسوی همه ویژگی‌ها برای هدایت یوونتوس را داشت. او یک کارنامه کامل داشت که اخیراً با موفقیت‌ها زیادی همراه شده بود. هم‌چنین بازیکن پیشین باشگاه محسوب می‌شد و می‌توانست دوباره با کریستیانو رونالدو کار کند (فروش رونالدو یکی از دلایل استعفای زیدان از رئال مادرید در تابستان گذشته بود).

ادامه حضور ماسیمیلیانو آلگری در یوونتوس مشخص نیست. مدیر برنامه سرمربی ایتالیایی اعلام کرده بود ممکن است آلگری سرمربی رئال مادرید شود. شکست ۲ بر صفر یوونتوس از اتلتیکومادرید که احتمال حذف این تیم را از لیگ قهرمانان اروپا بالا برد باعث شد باشگاه تورینی مذاکرات را آغاز کند. برنامه مشخص بود: زیدان به یوونتوس برود و آلگری به عنوان سرمربی رئال مادرید در اسپانیا شروع به کار کند. پس از جدایی زیدان از مادرید، آلگری جزو گزینه‌های فلورنتینو پرس بود. با این حال با اتفاق دیشب همه چیز عوض شد و باید تورینی‌ها برای حضور سرمربی فرانسوی بیش از این‌ها صبر کنند.

 

کلمات کلیدی یوونتوس زیدان
کدخبر: 1138879 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ